×
×
Şanlıurfa'daki Miting alanı ne halde? İşte yanıtı
Yarın Şanlıurfa'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşma yapacağı alanda yıkama, kaldırım boyama, bayrak asma, dev ekran kurulması gibi çalışmalar devam ediyor.
24 Şubat 2018 Cumartesi 13:25

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın AK Parti 6. Olağan İl Kongresine katılmak üzere Şanlıurfa'da olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11 Nisan Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan kongre öncesinde, salonun hemen yanındaki alan Şanlıurfalılara seslenecek. Büyük bir katılımın beklendiği kongre öncesinde alanda da çalışmalar devam ediyor.

 

Alana bir kaç yüz metreden itibaren barikatların yerleştirildiği gözlemlenirken, belediye personellerinin de temizlik çalışmaları devam ediyor. Çevre yolundan itibaren çalışmalara başlayan ekipler, alan içerisinde de yıkama ve temizlik yapıyor.

 

Vinçler yardımıyla bayrakların asıldığı alanda, kaldırım ve bazı noktaların boyanması çalışmaları da sürüyor. Yarın havanın yağışlı olacağı bilgisinden yola çıkılarak hazırlanan 70 bin yağmurluk kamyonetle alana getirilirken, Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz de yapılan çalışmaları denetleyerek, alandaki yetkililerden bilgi aldı.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşma yapması için bir platform hazırlığı olmadığı dikkatlerden kaçmazken, Cumhurbaşkanının Cumhurbaşkanlığı otobüsünden Şanlıurfalılara hitap edeceği tahmin ediliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Mustafa PAYIK/AJANS URFA

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Yukarı