Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Şanlıurfa'daki Etkinliklerde Emeği Geçen Personele Takdir Belgesi Verildi

Şanlıurfa'daki Etkinliklerde Emeği Geçen Personele Takdir Belgesi Verildi

Şanlıurfa Valiliği, “III. Halil İbrahim Buluşmaları” ve “Konuşan Kitap Şenliğinde” emeği geçenleri takdir belgesi ile onurlandırdı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Şanlıurfa'daki Etkinliklerde Emeği Geçen Personele Takdir Belgesi Verildi
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Valilik şeref salonunda gerçekleştirilen takdir dağıtım töreninde yorulmak bilmeden büyük bir şevk ve azimle çalışan görevli personeli onurlandıran Vali Yusuf Yavaşcan, etkinlikler çerçevesinde gösterdikleri emekten dolayı herkese teşekkür etti.

Ulusal ve uluslar arası alanda büyük ilgi gören, III Halil İbrahim Buluşmalarının, başta Şanlıurfa olmak üzere tüm Türkiye’nin tanıtımı açısından başarıya ulaştığını ve ileriki yıllarda sivil toplum kuruluşlarının daha geniş katılımlarını beklediğini vurgulayan Vali Yusuf Yavaşcan; bu başarının, etkinliklerde payı olan herkesin ortak başarısı olduğunu belirtti.

22–25 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen III Halil İbrahim Buluşmaları çerçevesinde yerel ve uluslar arası düzeyde birçok konuk ağırlanmıştı.

Aynı zamanda, Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ün açılışını gerçekleştirdiği, yazar ve sanat camiasından birçok ismin katılımı ile renklenen Konuşan Kitap Şenliği’nde görev almış personelin de ödüllendirildiği törende konuşan Vali Yusuf Yavaşcan, kitap okumanın yaygınlaştırılması adına yapılan bu şenliğin meyvelerinin ilerleyen zamanlarda alınacağını, bu nedenle de bu tip faaliyetlere kendini adamış ve emeğiyle katkıda bulunan personelin teşekkür ve takdire layık olduğunun altını çizdi. 

8–9 Mayıs 2009 tarihlerinde gerçekleştirilen Konuşan Kitap Şenliğinde Şanlıurfalılara 5000 adet ücretsiz kitap dağıtılmıştı.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık