Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Şanlıurfa'da Taziyesi Olanlar ŞANLIURFA'DA TAZİYESİ OLANLAR

ŞANLIURFA'DA TAZİYESİ OLANLAR

Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde taziyesi olanlar...

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2017 Çarşamba 12:41
ŞANLIURFA'DA TAZİYESİ OLANLAR
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

 

Ad/Soyad: Telefon: Tarih: Mesaj:
ALİ ÇİNPOLAT
 
17 Haziran 2017, 14:05

Merhum Kömürcü Ahmet Çinpolat'ın oğlu, Ahmet Çinpolat, Mehmet Fatih Çinpolat'ın babaları, Mustafa Çinpolat, Şevket Canpolat, Nihat Çinpolat,Ömer Canpolatın abileri, kömürcü ALİ ÇİNPOLAT hakkı rahmetine kavuşmuştur. Taziyesi beden dibi taziye evinde yapılacaktır. Urfahabermerkezi.com Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz

 

Ad/Soyad: Telefon: Tarih: Mesaj:
HACI AHMET DONEY
-
15 Haziran 2017, 12:05

Merhum Ali Doney'in oğlu,Halil,Mehmet,Mustafa ve Hasan Doney'in kardeşleri,Ömer,Bülent ve Halil Doney'in babaları, Ferhat,Maksut, Hasan,Cemal,Ahmet,Yusuf,Mehmet ve Emre Doney'in dedeleri, Belediyeden emekli Hacı Ahmet Doney Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Taziye Erkekler Kaysı Cami Taziye Evi (Dsi yanı) - Kadınlar Demircioğlu Taziye Evi (UrfaCity Avm Karşısı) Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına sabır diliyoruz.

 

 


Ad/Soyad: Telefon: Tarih: Mesaj:
ARİF AKYÜZ
-
18 Haziran 2017, 14:05

Merhum Celal ağanın oğlu,Hasan ve Haydar Akyüz'ün kardeşleri,Celal ve Murat Akyüz'ün babaları,Mehmet ve Cemal Akyüz'ün amcaları, Aziz Akoğlan'ın kayınpederi uzun yıllar Bahçelievler ve Mimar Sinan mahalle muhtarlığı yapan Muhtar Arif Akyüz Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Taziyesi Pazartesinden itibaren Özlek cami taziye evinde başlayacaktır. Merhuma Allah'dan Rahmet, yakınlarına sabır dileriz.

 

Telefon: Tarih: Mesaj:
DURAK EKİNCİ
-
15 Haziran 2017, 09:10

Merhum Abdullah Ekinci'nin oğlu,Mahmut Ekinci'nin abisi, Sıdkı,hacı ve Mehmet Ekinci'nin babaları, Muzaffer, Mehmet ve nevi Ekinci'nin amcaları Durak Ekinci hakkın rahmetine kavuşmuştur. Taziyesi Yaylak beldesinde yapılacaktır. Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına sabır diliyoruz.

 

Telefon: Tarih: Mesaj:
MÜSLÜM PARMAKSIZ
-
14 Haziran 2017, 07:05

Merhum Ekrem Parmaksız'ın oğlu,Şahin,Hikmet,Celal ve Cevdet Parmaksız'ın kardeşi,Şahin ve Ekrem Parmaksız'ın babası,Müslüm Parmaksız Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ikindi Namazına müteakip Topçu meydanı Şehbenderiye Camisinden alınarak Bediüzzaman Aile mezarlığına defnedilecektir. Taziyesi; Hacı Mahmut Sade Taziye Evinde olacaktır.(Yatılı Bölge okulu yanı)

 

Telefon: Tarih: Mesaj:
AHMET DOĞRUDAĞ
-
14 Haziran 2017, 07:05

Merhum Aynzeliha gölü bekçisi Kaffar Doğrudağ'ın oğlu,merhum Hasan Doğrudağ'ın kardeşi, Mustafa, İbrahim, Bülent ve Levent Doğrudağ'ın babaları,merhum Osman Doğrudağ ile Mustafa,Kaffar ve Mehmet Doğrudağ'ın amcaları,sucu Nuri Doğrudağ,Nebi Özbek ile Bakır ve Azmi Toprak'ın dayıları,Köy Hizmetlerinden emekli,Ahmet Doğrudağ Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Taziyesi Ulubatlı Hasan Camisi - Yunus Emre Taziye Evi.

 

Telefon: Tarih: Mesaj:
Adı ve Soyadı HACI ENGÜL
-
12 Haziran 2017, 11:05
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kararlar ve yazı işleri Daire Başkanı Bekir Engül'ün Babası Hacı Engül vefat etti. Taziyesi Abdurrahman Yavuz taziye evinde olacaktır.

 

Ad/Soyad: Telefon: Tarih: Mesaj:
ABDÜLKADİR KILIÇ
-
12 Haziran 2017, 09:05

Merhum Halil Kılıç'ın oğlu,Nuri ve merhum Ziya Kılıç'ın kardeşleri,İbrahim Halil Kılıç'ın babası, Bekir, İbrahim ve Kadir Kılıç'ın amcaları,İmam Bakır Alp'ın kayın pederi, Ömer Nahya ve Şükrü Külekçioğlu'nun kayın biraderleri, ABDÜLKADİR KILIÇ vefat etmiştir. Taziyesi Gerger Taziye evinde olacaktır.

 

Ad/Soyad: Telefon: Tarih: Mesaj:
HACI MEHMET PAF
-
11 Haziran 2017, 15:05

Merhum Mustafa Paf'ın oğlu,merhum Abdurahman,Hacı Bakır ve Hacı Ali Paf'ın kardeşi,Mustafa,İbrahim,Hüseyin,Ömer, Adem ve Mehmet Paf'ın amcaları,Yılmaz ve Sabri Uğur'un eniştesi,Adil Tacir,Mehmet Çinbaşı,Halil Şimşit,Halil Daşçı, Bekir ve Mehmet Taşçı'nın kayınbabası,Mustafa Paf'ın babası, Hacı Mehmet Paf Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Taziyesi Harran kapı taziye evindedir.

 

Ad/Soyad: Telefon: Tarih: Mesaj:
EMİNE ALTUN
-
11 Haziran 2017, 10:05

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun'un annesi Emine Altun vefat etti. Merhumenin cenazesi 12.07.17 Tarihinde öğle namazına müteakip Yeni Asri Aile Mezarlığı ( Sırrın Yolu ) 'nda defnedilecek. Taziyesi Haleplibahçe'de bulunan Soro İmam Taziye evinde olacaktır.

 

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık