Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Asayiş Şanlıurfa'da Onlarca İhraç, İşte O KHK

Şanlıurfa'da Onlarca İhraç, İşte O KHK

Olağanüstü hal kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve iade edilenlere ilişkin listelerin de bulunduğu 692 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Şanlıurfa'dan bir çok kişi yayımlanan KHK ile ihraç edildi.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2017 Cuma 23:37
Şanlıurfa'da Onlarca İhraç, İşte O KHK
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Şanlıurfa'da Onlarca İhraç, İşte O KHK 14 Temmuz 2017, 23:31 Olağanüstü hal kapsamında kamu görevinden çıkarılanlar ve göreve iade edilenlere ilişkin listelerin de bulunduğu 692 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Şanlıurfa'dan bir çok kişi yayımlanan KHK ile ihraç edildi. Resmi Gazetede yer alan KHK ile görevinden ihraç edilen isimler arasında; Adil Öksüz ile karakoldayken görüşen eski Başbakanlık çalışanı Ali İhsan Sarıkoca da var. Sarıkoca ifadesi alındıktan Sonra serbest bırakılmıştı.

GÖREVE İADELER

Adalet Bakanlığı'nda 49 kişi göreve iade edildi. Diyanet İşleri Başkanlığı'nda 36 kişi göreve iade edildi.

692 Sayılı Kararname ile yüzlerce kişinin ihracı yapıldı, yapılan ihraçlar içerisinde Şanlıurfa Merkez ve ilçerde bulunan çalışanlarda nasibini aldı.

692 sayılı KHK ile ihracı gerçekleşen personel listesi aşağıda listenlenmiştir. Göreve iade edilen personel listesine yine aynı şekilde aşağıdaki bağlantılar üzerinden inceleyebilirsiniz.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da yılanın ısırdığı kadın hayatını kaybetti!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık