Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Asayiş Şanlıurfa’da FETÖ'cü O İşadamları Tutuklandı

Şanlıurfa’da FETÖ'cü O İşadamları Tutuklandı

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin ardından Şanlıurfa'da FETÖ /PDY üyesi olanlara yönelik göz altına alınan isimlerin tutuklanmalarını sürüyor.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2017 Cumartesi 03:03
Şanlıurfa’da FETÖ'cü O İşadamları Tutuklandı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Şanlıurfa’da FETÖ operasyonları kapsamında tutuklanan İş Adamı Abdulkadir Göncü ve İş Adamı İbrahim Uludağ cezaevine gönderildi. Daha önce de gözaltına alınan bu isimler serbest bırakılmıştı, ancak daha sonra emniyet tarafından uzun süredir takip edilen İş Adamı Abdulkadir Göncü ve İş Adamı İbrahim Uludağ tekrar gözaltına alınarak tutuklandı.

FETÖ’YE BAĞLI BARANSEV KURMUŞLARDI

Tutuklanan çoğu OSM ile bağlantılı doktor, 2013 yılında FETÖ’den firari olan İbrahim Halil Baysal öncülüğünde Baran Sağlık ve Eğitim Vakfı’nı (BARANSEV) kurmuşlardı. FETÖ’ye bağlı BARANSEV’de Dr. İbrahim Halil Baysal, Av. Ahmet Düşünür, Dr. Mehmet Muti Aksoy, Dr. Gürhan Güreser, Dr. Öner Yalın, İş Adamı Abdülkadir Göncü, Dr. Salih Güneş, Dr. Mustafa İlker Ethemoğlu ve Dr. Zeki Mil yer almıştı. Özellikle FETÖ ile bağlantılı bir şekilde eğitim ve sağlık alanında öğrencileri kendine hedef alan BARANSEV, 15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından ülkede OHAL ilan edilmesiyle birlikte kapatılan ilk 45 kurum arasında yer alıyordu.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
  • yorum2017-04-30 09:45:03Ismail

    ADALET IŞTE BU OLMAK DEMEK URFA NIN YARGI AYAĞI ALINDI BUNLARA VE BAYSAL FIRAR URFANIN CIGERINI ALDILAR BU VATAN HAINLERI

  • yorum2017-04-30 09:25:20OSMAN

    ALLAH'IN ADELETI IŞTE BU OLMAK DEMEK URFA NIN YARGI AYAĞI ALINDI BUNLARA IS ADAMI DİYORLAR KARDESIM ASLA BU FETOCULER BIRI KUMPASI KURUYOR BIRILERI PARA ALIYOR BAKIN ARKADAŞLAR BUNLAR VATAN HAINI I HALIL BAYSAL URFA DA EN ÖNDE GİDENİ FETOCU DÜR GÖNCÜ YARGI AYAĞI DIR SANAYIDE SAIT TURAN BUNLARIN HOCASIDIR MEHMET OKSUZOGLU HALIL AKKAYA SABRI ERTEKIN ULUDAĞ IPEKSEVER KILIMANIN SAHIBI DIŞ DOKTORU HALUK AKGÜN CAMI IMAMI HAYATI BAYBOSTANCI DIR HOCA DIYE GECINIR AMA AMA PARA VE KUMPASLARI Bunlardır

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da 2 araç çarpıştı: 9 yaralı var!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık