Ana Sayfa Genel Şanlıurfa'da 2 Günlük Bebek Sokağa Atıldı

Şanlıurfa'da 2 Günlük Bebek Sokağa Atıldı

Şanlıurfa'da, bir çanta içerisine konularak yola atılmış 2 günlük erkek Bebek bulundu.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:25
Şanlıurfa'da 2 Günlük Bebek Sokağa Atıldı
Şanlıurfa'da, bir çanta içerisine konularak yola atılmış 2 günlük erkek Bebek bulundu. Çantayı görünce bomba olmasından korkan vatandaş, Bebek sesi duyunca açtığı çantada gördüğü erkek bebeği, polislere teslim etti. Götürüldüğü merkezde, sokağa atan ailesine tepki gösteren polislerin sevdiği Bebek, daha sonra çağrılan sağlık görevlilerine teslim edildi.

Dün akşam saatlerinde, yolda yürüyen bir kişi Gümüşkuşak Mahallesi 2947'nci Sokak'ta büyük bir çanta gördü. Siyah renkli büyük boy çantayı gören vatandaş, bomba olacağı endişesiyle polise haber vermek istedi. Ancak bu sırada gelen ağlama sesi ile çantayı açan vatandaş, içindeki Bebek ile karşılaştı.

POLİS MERKEZİNE GÖTÜRÜLDÜ

Kamu görevlisi olduğu için adını açıklamayan vatandaş, içerisinde bezleri bulunan çanta içerisindeki bebeği yakında bulunan Eyyübiye 50'nci Yıl Polis Merkezi'ne götürdü. Polisler, erkek bebeğin bulunduğu yerde ve çantada yaptığı incelemede bir sonuca ulaşamadı. 2 veya 3 günlük olduğu tahmin edilen erkek bebeği seven polisler, sokağa atan ailesine de tepki gösterdi. Mahallede yeni doğum yapmış bir kadın tarafından süt verilen ve altı değiştirilen Bebek, daha sonra çağrılan ambulansla Şanlıurfa Çocuk Hastanesi'ne götürüldü. Hastane doktorları tarafından yapılan kontrolde sağlıklı olduğu belirlenen erkek bebeğin yeni doğduğu belirtilirken, göbek kordonunda plasenta takılı olduğu görüldü. Doktorlar bebeğin hastanede dünyaya geldiğini söylerken, polis hastanelerde son günlerde yapılan doğum kayıtlarını incelemeye başladı.

Bebeğin hastanede bakımına devam edilirken, polis ekipleri ise bebeği yola atan ailesine ulaşmak için çalışma yapıyor. haberler.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık