Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Sağlık Şanlıurfa Sağlık İl Müdürü Bakın Kim Oldu

Şanlıurfa Sağlık İl Müdürü Bakın Kim Oldu

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne yaklaşık 10 gün önce atanan Dr. Mehmet Metin Demir’in, atamasının durdurulmasının ardından bugün İl Sağlık Müdürlüğüne Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Himmet Durgut ,'un atandığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2017 Cuma 19:52
Şanlıurfa Sağlık İl Müdürü Bakın Kim Oldu
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Op.Dr.Himmet Durgut, Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlik görevini 2015 yılının başından buyana yürütüyordu.Sağlık Teşkilatının bir kaç ay önce yeniden tek çatı altında toplanmasıyla Konyalı olan Op. Dr. Himmet Durgut, atama için beklemedeydi.

İNŞALLAH AKIBETİ DR. METİN DEMİR GİBİ OLMAZ

Bu arada Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne 10 gün önce ataması yapılan Dr.Metin Demir'in atamasının üzerinden 24 saat geçmeden ataması durdurulmuştu. Orta ve lise öğrenimini Urfa'da gören ve bu dönemde Dergah Yurdunda kalan Mehmet Metin Demir, Şanlıurfa'da uzun yıllar hastane yöneticiliği görevini yürütmüş, 2016 Kasım ayında Burdur Sağlık Müdürü olmuştu. Dr. Mehmet Metin Demir, Burdur Sağlık Müdürü görevinden 1 yıl sonra da Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne atanmıştı. Sağlık-Der gönüllüsü Dr. Metin Demir’in atamasının 24 saat dolmadan durdurulması ise şaşkınlıkla karşılandı.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık