Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Şanlıurfa Gençlik Merkezi Gümbür Gümbür

Şanlıurfa Gençlik Merkezi Gümbür Gümbür

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Bahçelievler de ki Gençlik Merkezi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Şanlıurfa Gençlik Merkezi Gümbür Gümbür
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Amacı; gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak, gençlik faaliyetlerini planlamak, programlamak, yönetmek, denetlemek, değerlendirmek ve geliştirmek ve ulusal birlik beraberlik duygularını güçlendirmek olan Gençlik Merkezimiz çalışmalarına devam ediyor.


Göreve geldiğinden beri birçok çalışmaya ve güzelliğe imza atan yeni Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ, sadece sporsal faaliyetlere değil kültürel ve sosyal faaliyetlere de çok önem veriyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde olan Gençlik Merkezinin çalışmalarına büyük destek veren ve çalışmalarını yakından takip eden Ertuğrul YILDIZ, Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP ve Spor Şube Müdürü Murat ÖNEN ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyerek, gençlerle birlikte bağlama çalarak, Gençlik Merkezinin Şanlıurfa gençliği için çok büyük bir imkân olduğunu ve Gençlik Merkezinin, gençlerin kendilerini sosyal ve kültürel yönden gösterebilecekleri ve geliştirebilecekleri bir mekân olduğunu söyledi.


Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP ise “Gençlik Merkezimizde gençlerin kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla her dönem yeni kurslar açılmaktadır. Bu kursların tamamı ücretsiz olup; Bağlama, Keman, Bilgisayar, İngilizce, Ebru, Hüsn-i Hat, Satranç, Türk Halk Müziği, Ud, Ney-Kaval, Halk Oyunları dallarında kurslarımız açılmıştır. Gençlik Merkezimizde birçok kursun yanı sıra gençler serbest zamanlarında Gençlik Merkezinde bulunan Masa Tenisi, Kütüphane, Ebru Atölyesi ve dersliklerden faydalanabilir.” Diyerek, Gençlik Merkezinin sadece kurslarla sınırlı olmadığını, kurslar dışında birçok aktivite, faaliyet ve kampanyaların olduğunu, bütün gençleri aktivitelerden faydalanmaya yeni projeler üretmeye davet etmiştir.Gençlik Merkezine üye olmak isteyen gençler 2 adet fotoğraf ve kimlik fotokopisiyle müracaat ederek Bahçelievler de bulunan Gençlik Merkezine ücretsiz üye olabilirler.


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık