Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Şanlıurfa Belediye Personeline Seminer

Şanlıurfa Belediye Personeline Seminer

Şanlıurfa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa Belediyesi'nde görevli birim yazıcılarına yönelik "Resmi Yazışma Kuralları ve Arşiv Yönetmeliği" semineri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Şanlıurfa Belediye Personeline Seminer
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

ŞANLIURFA    - Şanlıurfa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa Belediyesi'nde görevli birim yazıcılarına yönelik "Resmi Yazışma Kuralları ve Arşiv Yönetmeliği" semineri düzenlendi.
      Yazı İşleri Müdürlüğü Personeli Necmettin Kabakulak ve Aslıhan Atsal tarafından Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere, birim yazıcıları katıldı.
       Seminerde, resmi yazışma kuralları yönetmeliği, genel kurum arşivine nasıl evrak teslim edilir, nasıl tasnif edilir, evraklar kurum arşivinde ne kadar süreliğine saklanır ve evraklar kimler tarafından imha edilir gibi konular hakkında katılımcılara önemli bilgiler verildi.
      Seminerin oldukça yararlı olduğuna dikkat çeken Yazı İşleri Müdürü Ali Ferhat Türkmen, hizmet içi eğitim kapsamında bu bilgilerin personellere aktarıldığını kaydetti.
     Yazı İşleri Müdürü Türkmen, kurum personellerine yönelik bu tür eğitimlerin belirlenen sürelerde devam edeceğini sözlerine ekledi.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık