Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Ekonomi Referandum Sonrası Bakan Taşeron Açıklaması Yaptı! Kadro Veriliyor Mu

Referandum Sonrası Bakan Taşeron Açıklaması Yaptı! Kadro Veriliyor Mu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu referandum sonrasında taşeron işçilere açıklama yaptı. Kadro veriliyor mu?

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 15:28
Referandum Sonrası Bakan Taşeron Açıklaması Yaptı! Kadro Veriliyor Mu
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Bilindiği üzere geçtiğimiz seneden beri taşeron işçilere kadro verilmesi konusu gündem başlıkları arasında yer almakta olup en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır. Referandumdan önce bir milyona yakın taşeron işçi kadro beklerken malesef beklenen sonuç çıkmadı ve taşeron işçilere kadro verilmedi.

Referandumdan sonra görüşmelerin yapılacağı konusunda basında haberler yer alırken referandum sonrasında hükümetten taşeron işçilere kadro verilmesine ilişkin açıklama beklenmekteydi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu merak ile beklenen taşeron işçilere kadro açıklama yaptı. Kadro veriliyor mu? Kadrolar ne zaman verilecek?

ÇALIŞMALARI HÜKÜMETE GÖNDERİYORUZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamasında çalışmaların olgunlaştırıldıktan sonra konunun hükümete gönderileceğini duyurdu. Buna göre çalışmaların deavm ettiği öğrenilirken ilgili çalışmalar tamamlandıktan sonra konunun hükümete taşınacağı belirtilmiş oldu.

Yine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamasında haftaya pazartesi günü Bakanlar Kurulunun toplanacağı ve konu hakkında çözüm takvimi belirlendikten sonra kendilerinin de belirlenmiş olan bu takvime göre çalışmalarını şekillendireceklerini açıkladı. Bakanlar kurulu toplantısının yapılması ile taşeron işçilere kadro verilmesi hakkında yeni bir açıklama yapılması beklenmekte olup yine çalışma takviminin de duyurularak taşeron işçilere net bilgilerin verileceği tahmin ediliyor.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlı Bilim Teknik Koleji
Bu habere de bakabilirsiniz

TOKİ, Şanlıurfa'da arsa satışa çıkardı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık