Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Onur Konukları TYB’ye Övgüler Yağdırdı

Onur Konukları TYB’ye Övgüler Yağdırdı

Kuruluşundan bu yana devam eden toplantılarını, son yıllarda geleneksel ‘Cuma Sohbetleri’ne dönüştüren Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesi, din, dil, ırk, fikir, zikir ayrımı yapmadan Şanlıurfa ve Edebiyat için faydalı olabilecek herkese kapısını açıyor ve konuk etmeye devam ediyor. Bu haftaki onur konukları TYB’ye övgüler yağdırdılar.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Onur Konukları TYB’ye Övgüler Yağdırdı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bakan Danışmanları, Bürokratlar, Gazeteciler, Yazarlar, Esnaflar, sade vatandaşların konuk olduğu gecede TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç, Başkan Yardımcısı S.Ahmet Kaya, Genel Sekreter Eyyüp Azlal, Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Kaya, TYB Yönetim Kurulu üyesi ve İl Kültür Müdürü Selami Yıldız, Denetim Kurulu üyesi, GAP Gündemi Gazetesi imtiyaz sahibi - Yazı İşleri Müdürü ve Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Denetim Kurulu üyesi ve Şanlıurfa Gazeteciler Birliği 2. Başkanı ve Akşam-Güneş Gazeteleri Bölge Muhabiri Müslüm Abacıoğlu, üyeler Abdülkadir Karacabey, Mehmet Akcan, Faruk Kazancı, Mehmet Akbaş, Yunus Emre Gayberi, TYB üyesi ve Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sarmış, onur konukları olarak Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in Danışmanlarından Yüksel Yeni ve eski Danışmanı Anadolu Ajansı Basın Müşaviri Ömer Ekşi, Gençlik Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve Şube Müdürü Murat Önen, Bursa Belediye Meclis üyesi Sami Özbağkıran, Valilik Proje Danışmanları M.Emin Özçınar ve Salih Aksoy, İpekyol ve Taraf Gazetesi Muhabiri Gazeteciler Birliği Yönetim kurulu üyesi Mustafa Arısüt, Harran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Tuncay, Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar Formatörü Abdülgani Demir, Av. İbrahim Halil Güneş, Farsça Öğretmeni Mehmet Polat, Av. Halil Alişiroğlu, esnaf Şeyhmus Alişiroğlu, Yazar Sedat Hışırlı’yı ağırladılar.

     Gecede; Mehmet Akif İnan’ı anma programının son hali ile ilgili bilgiler verildi. 6 Ocak 2012 günü saat 10.30’da mezarı başında anılmasının ardından akşam da ‘Mehmet Akif İnan’ı Anma ve STK’ların önemi’ konulu panellin yapılacağı hatırlatıldı. Programa katılacak önemli konuklar hakkında bilgilendirme yapıldı. Başkan Cuma Ağaç tarafından TYB Şanlıurfa olağan kongresi hakkında da hatırlatmalar yapılarak Başkanlık ve Yönetim Kurulu üyeliklerine isim önerilmesi istendi.

     Pazartesi öğleden sonra yapılacak olan Kent Konseyi kongresi ile ilgili duyuru yapıldıktan sonra içinde bulunduğumuz Muharrem ayı nedeniyle TYB üyesi Yazar Mehmet Kurdoğlu’nun ‘Hüseyin’ isimli şiiri okundu.

     Gecenin geç saatlerine kadar devam eden çeşitli sohbetlerin ardından onur konukları TYB yönetim ve üyelerine övgüler yağdırdılar.
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık