Durmaz Kapı
Metrolife Hastanesi

Ana Sayfa Genel Okul Müdürünü Dövdüler

Okul Müdürünü Dövdüler

Şanlıurfa Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Mehmet Altıntaş, odasına gelen dört kişi tarafından darp edildiği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Okul Müdürünü Dövdüler

Şanlıurfa Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Mehmet Altıntaş'ın odasına gelen kişilerce darbedildiği iddia edildi.
     Alınan bilgiye göre, Ticaret Meslek Lisesine giden 4 kişi, odasına girdikleri ve daha önce aralarında anlaşmazlık bulunduğu öne sürülen Okul Müdürü Mehmet Altıntaş'ı darbettikten sonra, buradan uzaklaştı.
     Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Altıntaş, burada tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
     Altıntaş'ın Avukatı Ömer Sinikan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Savcılığa şikayette bulunduklarını belirterek şunları kaydetti:
     ''Şanlıurfalılarca tanınan Mehmet Altıntaş'ın kendi makam odasında, insafsızca darbedilmesi hadisesi tek kelimeyle bir vahşettir. Meseleyi tüm boyutlarıyla savcılığa intikal ettirdik ve gerek cezai, gerekse de hukuki olarak bu olayın sonuna kadar gideceğiz. Varsa alınacak bir hak, bunun yolu mahkemelerdir, adalet teşkilatıdır. Mafyavari usul ve metotlar değildir. Bu saldırıyı yapanlar Türkiye'nin bir hukuk devleti olduğunu ve hiç kimsenin yaptığı haksızlık ve hukuksuzluğun yanına kar kalmayacağını anlayacaklar.''

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Nöbetçi Eczaneler
Bu habere de bakabilirsiniz

TSK flaş geçti! 89 terörist öldürüldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık