Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Urfa Haberleri Müdür Tipioğlu Engellileri Sevindirdi

Müdür Tipioğlu Engellileri Sevindirdi

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipoğlu Engelliler Koordinasyon Merkezine Tekerlekli Sandalye almak için müracaat eden 4 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2017 Çarşamba 14:52
Müdür Tipioğlu Engellileri Sevindirdi
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu'nun Engelliler Koordinasyon Merkezine Tekerlekli Sandalye almak için müracaat eden 4 engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye hediye etti. Şanlıurfa'ya geldiği günden beri başarılı çalışmaları ile göz dolduran İl İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu sosyal projeler kapsamında Tekerlekli Sandalye almak için müracaat eden 4 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti.

Dağıtım töreninde bir açıklama yapan Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipoğlu ," Devlet olmanın en önemli özelliği engellisine sahip çıkmasıdır. Bizde sosyal devlet olmanın gereği olarak buradayız Şanlıurfa il emniyet müdürlüğü olarak toplumun her alanında bütün insanlarımızın engellimizle, acimizle birlikte olmakta, onların dertlerini çözüm bulmaktan kendimizi bahtiyar hissediyoruz. Engellisine sahip çıkan devletler gelişmiş devletlerdir. Bizim Devlet geleniğimizde Vakif geleneği vardır. Bu Vakıf geleneğimi Engelli vatandaşlarımızı, ihtiyaç sahiplerine tarihin her döneminde sahip çıkmışlardır. Biz bu topraklar üzerinde yaşayan herkese yardım etmekle mükellefiz, Engelliler bizim başımızın taçıdır. Engellilerin önündeki engellileri ortadan kaldırmak onların toplumla olmalarını sağlamak, onları üretken haline gelmelerini sağlamak sosyal görevlerimizden bir tanesidir"dedi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlı Bilim Teknik Koleji
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da bu hafta hava durumu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık