urfahabermerkezi Facebook
urfahabermerkezi Twitter

Ana Sayfa KARAKÖPRÜ Maşuk TOKİ 4. bölge 1. etapta satışlar başlıyor

Maşuk TOKİ 4. bölge 1. etapta satışlar başlıyor

6 adet 3+1 ve 6 adet 4+1 dairenin satışa sunulacağı Şanlıurfa TOKİ Maşuk 4. bölge 1. etapta satışlar 12 Kasım'da başlıyor.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2018 Pazartesi 18:38
Maşuk TOKİ 4. bölge 1. etapta satışlar başlıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Şanlıurfa TOKİ Maşuk 4. bölge 1. etapta satışlar 12 Kasım'da başlıyor.

Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Etap Toplu Konut Projesi kapsamında inşa edilen 12 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak.

Şanlıurfa Maşuk TOKİ satılık ev seçenekleri konut alıcılarına sunuluyor. 6 adet 3+1 ve 6 adet 4+1 dairenin satışa sunulacağı Şanlıurfa TOKİ Maşuk 4. bölge 1. etap satışları 12 Kasım 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Projede yer alan konutların satışları TC. Ziraat Bankası AŞ. İpekyolu/Şanlıurfa tarafından yapılacak. TOKİ tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları şartları kaldırılmıştır."

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'yü sel aldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık