Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa HALİLİYE Mahalleli Uyuşturucu Satıcıları Nedeniyle Tedirgin

Mahalleli Uyuşturucu Satıcıları Nedeniyle Tedirgin

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi sınırları içerisinde yer alan Süleymaniye Mahallesi’nde uyuşturucu satışının yoğunlaştığını iddia eden mahalle muhtarı ve vatandaşlar, yetkililerden yardım istedi.

Giriş Tarihi: 22 Ağustos 2016 Pazartesi 21:42
Mahalleli Uyuşturucu Satıcıları Nedeniyle Tedirgin
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Son dönemlerde mahallede uyuşturucu satışının yoğunlaştığını iddia eden Muhtar Salih Dağ, "Bizim mahallede sürekli uyuşturucu ticareti yapılmaktadır. Biz mahalle sakinleri olarak bundan çok şikayetçiyiz. Ne yapacağımızı bilemiyoruz. Aileler perişan bir halde bekliyor. Her geçen gün sayı daha da artıyor. Hemen her köşe başında bir satıcı duruyor. Çocuklar bu bataklığa girmiş, bir türlü kurtulamıyor" ifadelerini kullandı.

Uyuşturucu batağına düşen çocukların ailelerinin perişan olduklarını söyleyen Muhtar Salih Dağ, "Aileler çocuklarına sahip çıkmak istiyor ama yapamıyorlar. Çünkü çocuk bir kere alışmış. Eve götürüyorlar ama bir bakıyorlar ki çocuk evden kaçmış" ifadelerine yer verdi.

Uyuşturucu satıcılarının artık genç kızları da kullandığını iddia eden Muhtar Salih Dağ, "Erkeğinden tutun da kadın satıcısına kadar bile var. Son zamanlarda artık bayanlar da bu işin ticaretini yapmaya başladı. Bu, işin ne kadar ciddi bir noktaya geldiğini gösteriyor. Buradan yetkililere sesleniyoruz, buna derhal bir çare bulunsun, bir çözüm bulunsun. Gençlerimiz bir hiç uğruna mahvolmasın" diye konuştu.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık