Ana Sayfa BİRECİK Listeye tepki gösteren başkan, Fakıbaba'yı böyle karşıladı!

Listeye tepki gösteren başkan, Fakıbaba'yı böyle karşıladı!

Milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından, partisinin listesine ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'ya tepki gösteren AK Partili Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, bugün Bakan Fakıbaba'yı pankartla karşıladı.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2018 Çarşamba 11:36
Listeye tepki gösteren başkan, Fakıbaba'yı böyle karşıladı!

24 Haziran seçimleri öncesinde partilerin milletvekili aday listeleri 21 Mayısta açıklanmıştı. Listelerin duyurulmasının ardından AK Partili Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, “Hani söz milletindi. Nerede bu söz milletin. Hangi milletin yansıması o listede var. Konu 7 Haziran, 24 Haziran, 1 Kasım seçimlerinde Birecik gibi 100 bin nüfusu olan bir ilçeye aday verilmemiş olması. Ahmet Eşref Fakıbaba Bireciklidir ama aday olarak Birecik’e hitap ediyor denilemez. Böyle söylenmesini bizimle alay ediliyor şeklinde değerlendiririm. Ahmet Eşref Fakıbaba Urfa’nın adayıdır, Birecik’in her seferinde görmemezlikten gelinmesi saygısızlıktır" diyerek tepki göstermişti.

Yaşanan bu gelişme üzerine Pınarbaşı'na olumlu-olumsuz tepkiler gösterilirken, parti içinden de eleştiriler gelmişti.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından bugün ise Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı tarafından ilçenin girişine 'Sayın Bakanımız, ilçemize hoş geldiniz' yazılı bir pankart asıldı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba bu pankartla karşılandı.

 

ajans urfa

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık