Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Kutsal Mekanlar elden gidiyor

Kutsal Mekanlar elden gidiyor

Hafta sonlarında binlerce insanın ziyaretçi akınına uğrayan Kutsal Mekanlarımız elden gidiyor. Eşekle satış yapanlar, Seyar satıcılar,kaldırım işgalleri, Dilencilerin istilasına uğradı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Kutsal Mekanlar elden gidiyor
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Şanlıurfa'nın Turizm cenneti olan ve Kutsal mekanlar  olarak bilinen Balıklıgöl ve Dergah bölgesi yetkililerin ilgisizliğinden dolayı elden gidiyor.Son zamanlarda Başta Belediye ve Polisin ilgisizliği  Şanlıurfa'ya gelen yerli ve yabancı turistlerin karşılaştığı manzalarlar karşısında şoke oldukları gözlemleniyor.

Özellikle hafta sonlarında binlerce kişinin akın ettiği Balıklıgöl Bölgesinde  ortaya çıkan manzaralar insanı utandırıyor.Çevre Kirliliğinin had safhada olduğu ve Balık ölümlerinin yaşandığı gölün içindeki atıklar ve kirliliğin yanında insan  kirliliğide yaşanıyor. Haşimiye meydanında Eşekle satış yapanlar, seyar satıcılar, Kutsal Mekanlara yakın bölgede kaldırım işgalleri,Tinerciler, rehber çocuk adı altında dilencilik yapanlar, Kadınları taciz eden gençlerin varlığı Kutsal mekanlara gelenleri adeta çileden çıkartıyor.Kutsal Mekanlarda  bulunan işletmelerin sadece tiacari amaç düşündüğü ve çevre kirliliğine önem vermediği gözlemlenirken, su sıkıntısı çeken göl alanının da sürekli temizlenmemesi tepkileri çekiyor. Başta Polis ve zabıta birimlerinin denetimlerini artırması istenirken, yetkili mercilerin sessiz kalmaları isteniyor  

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık