×
×
Gündem
KPSS Olmadan İl Özel İdaresi 11 Kamu Personeli Alımı (Sürekli İşçi)
Yayınlanan ilana göre KPSS aranmaksızın İl Özel İdaresi Müdürlüğü 11 Kamu Personeli Alımı ilanı (Sürekli işçi) yayınladı. Adaylar en az ilköğretim mezunu olabilir. Başvurular 21 Ekim 2019 tarihinde sona erecektir.
18 Ekim 2018 Perşembe 09:08

Gümüşhane İl Özel İdaresi Müdürlüğü KPSS olmadan 11 kamu personeli (Sürekli işçi) alımı açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi büro görevlisi, 2 kişi beden işçisi (1’i engelli), 1 kişi kaynakçı, 1 kişi şoför yük taşıma, 3 kişi iş makineleri bakımı ve onarımcısı, 1 kişi ekskavatör operatörü ve 2 kişi silindir operatörü olarak istihdam edilecektir.

Gümüşhane İl Özel İdaresi kamu işçi alımı için şartlar: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasında belirtilen şartları taşıyor olması, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmamak, çalışma şartlarına uygun olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, mesleği ile ilgili sürücü belgelerine ve sertifikalarına sahip olması gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler: Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, Sağlık raporu, Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, adli sicil belgesi, operatörlük belgesi, ehliyet fotokopisi ve engelli alımı için engelli raporu olması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve yeri: 21 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar Gümüşhane İl Özel İdaresi hizmet binasına şahsen Müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, Faks ve Elektronik Posta (e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında istenilen belgeleri hazırlanmış olması gerekmektedir.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı