×
×
Ekonomi
Kongreye Şanlıurfa'dan Çıkarma!
AK Parti 4. Olağan Kongresine Şanlıurfa’dan katılacaklarını belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Şanlıurfa’dan Ankara’daki kongremize teşkilat olarak büyük bir katılım yapacağız” dedi.
28 Ağustos 2014 Perşembe 19:29

AK Parti 4. Olağan Genel Kongresi hakkında İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, kongre ile ilgili bilgi verdi.

Ankara’ya teşkilat olarak çıkarma yapacaklarını belirten Başkan Av. Yusuf Eğilmez; “30 Eylül 2012 Pazar günü Ankara Arena stadında gerçekleşecek olan 4. Olağan Büyük kongremizi “Büyüm millet, Büyük Güç, Hedef 2023” sloganı ile gerçekleştireceğiz. Öncelikle kongremizin şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Büyük kongremize çok yüksek derecede katılım sağlayacağız. Teşkilat olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık. Cumartesi günü saat 17:00’de parti binamızın önünden otobüslerle Ankara’ya hareket edeceğiz. Büyük kongremiz için on otobüs kiralandı. Bu otobüslerimizle tüm ilçelerimiz, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımızla birlikte Ankara’ya gidilecek. Ayrıca bir çok partilimiz ve yöneticimiz kendi özel araçları ile Ankara’ya geçecekler. Kongre delegelerimiz ise Cumartesi sabahtan itibaren Ankara’ya geçecekler. İnşallah şölen havasında büyük kongremizi gerçekleştiririz” dedi.

Başkan Eğilmez, daha sonra gazetecilerin sorularını cevapladı.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı