Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa AK PARTİ “Kız Kardeşim” Projesi Şanlıurfalı kadınlarla buluşuyor

“Kız Kardeşim” Projesi Şanlıurfalı kadınlarla buluşuyor

Kız Kardeşim Projesi yoluna Şanlıurfa ile devam ediyor.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2017 Cumartesi 12:01
“Kız Kardeşim” Projesi Şanlıurfalı kadınlarla buluşuyor
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

2017 eğitimlerine Denizli’de başlayan ve Türkiye’nin 17 şehrinde 2000 kadına ulaşan Kız Kardeşim Projesi yoluna Şanlıurfa ile devam ediyor.

Eğitimler, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ve Şanlıurfa İl Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde, Türkiye ve Anadolu Vakfı destekleri ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle hayata geçiriliyor.

14 – 26 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitimlere 18-55 yaşları arasındaki okuryazar tüm kadınlar katılabilecek. BÜYEM’in alanında uzman eğitmenlerinin vereceği ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen kadınlar, 12 – 13 Aralık 2017 tarihlerinde Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’na başvurarak, programla ilgili detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilecek.

Proje kapsamında, katılımcıların kendilerini geliştirmelerine ve yetkinlik kazanmalarına destek olacak eğitimler verilecek ve kadınların ekonomiye katılımlarının önünü açmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Kişisel gelişimin yanı sıra finansal okuryazarlık, dijital dünya ve kültürel yansımaları, stres yönetimi gibi konularda eğitim alacak olan katılımcılar, kendi alanlarında rol model olan ve ilham veren lider kadınlarla biraraya gelerek onların tecrübelerini dinleme fırsatı da yakalayacak.

Bilgilendirme, başvuru ve kayıt kabul: 12 – 13 Aralık 2017 - Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (09:00-17:00)  urfahabermerkezi.com

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Başkan Yıldız’dan Ahde Vefa Ziyaretleri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık