Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Eğitim Kırık dökük okulda eğitim görüyorlar

Kırık dökük okulda eğitim görüyorlar

Taşlıca İlkokulu öğrencileri kırık dökük okulda eğitim görüyor. Çocuklarının bu şartlarda eğitim almalarına tepki gösteren veliler, yetkililerden bu durumun bir an önce çözmelerini istedi.

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2017 Pazartesi 12:43
Kırık dökük okulda eğitim görüyorlar
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Yeni eğitim öğretim yılı başladı. Ancak kırsal mahallelerde bulunan birçok okul, bakımsızlıktan dolayı öğrencilerin eğitim görmesini engelliyor. Bu okullardan biri ise Şanlıurfa'ya bağlı Taşlıca Kırsal Mahallesi’nde bulunan ilkokul…

Bakım onarımın yapılmamasından dolayı kırık dökük halde olan Taşlıca İlkokulu, öğrencilere zor anlar yaşatıyor. Okulun sıralarının eskimesinden duvarlardaki boyanın kalkmasına kadar birçok sorun bulunuyor. Tuvaletin çamur ve pislik içinde kalması kullanılamama durumuna gelmesinin yanında etrafa da mikrop saçmasına neden oluyor.

BU ŞARTLARDA EĞİTİM GÖRÜYORLAR

Bu kötü şartlar içerisinde eğitim görmeye çalışan öğrenci velileri, bu duruma tepki gösterdi. Yetkililerin kendilerine yeni okulun yapılacağı sözünü verdiklerini ifade eden veliler, yeni okul sözünden dolayı bakımın da yapılmadığına tepki göstererek, bu soruna çözüm bulunması için yetkililerin el atması gerektiğini söyledi.

 

 

 

 

(ŞANLIURFA-RHA)

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Burs ve Kredi Başvurusu için Adaylar Dikkat 21 Ekim 2018 Son Gün

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık