Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Kastamonu İşadamları Güneydoğu'ya Gezi Düzenledi

Kastamonu İşadamları Güneydoğu'ya Gezi Düzenledi

Kastamonu İşadamları Derneği (Kiad) 15 Kişilik Bir Ekiple Güneydoğuya Turistik Gezi Düzenledi. Kastamonu'nun Önde Gelen İşadamlarının Katıldığı Güneydoğu Gezisi 2 Gün Sürdü.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
Kastamonu İşadamları Güneydoğu'ya Gezi Düzenledi
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Ankara'dan uçakla Şanlıurfa'ya giden işadamları, tarihi ve turistik mekanları gezdi. Hz. Eyyüp ve Hz. İbrahim'in makamlarını gezen işadamları, Balıklı Göl ve kaleyi de gezerek bol bol fotoğraf çektiler. Akşam yorgunluklarını Şanlıurfa iline has 'Sıra Gecesiyle' atan işadamları, yöresel türkülerin söylendiği gecede eğlendiler. Ertesi gün dünyanın ilk üniversitesinin kurulduğu Harran ilçesini gezen işadamları, öğleden sonra Mardin iline hareket ettiler. Mardin'in tarihi yerlerini gezen Kastamonulu işadamları, gece geç saatlerde Şanlıurfa'ya geri döndüler.

İki günlük Güneydoğu gezisi hakkında görüşlerini ifade eden Kastamonu İşadamları Derneği üyesi Hamza Öztürk, gezinin manevi, kültürel ve turistik anlamda çok güzel geçtiğini söyledi. KİAD'ın organize ettiği geziye Hamza Öztürk, Ahmet Özsoy, Necmettin Kantar, Mesut Karaca, Metin Şirin, Halil Aydar, Erol Verep, Gökhan Kaya, Ahmet Turan Bulut, Abdullah Sağlam, Celal Çerçioğlu, Süleyman Yeğin ve Hasan Cengiz katıldı.
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık