Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Kasım Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Kasım Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Belediye Meclisi Kasım Ayı 1. Birleşim Toplantısı, Meclis Başkan Vekili İbrahim İletmiş başkanlığında gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Kasım Ayı 1. Birleşim Toplantısı Yapıldı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Toplantıda ana gündem maddelerine geçmeden önce geçtiğimiz ayki toplantıda görüşülen önergelere ilişkin birimlerden gelen cevaplar okundu ve çeşitli konularda verilen yeni önergeler ilgili birimlere havale edildi.
        Önergelerin ardından gündem maddelerine geçildi. Şanlıurfa Belediyesi 2012 Mali yılı ihzarı bütçesinin Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildiği toplantıya yeni araç alımları damgasını vurdu.


ŞANLIURFA BELEDİYESİ ARAÇ PARKINI ZENGİNLEŞTİRİYOR
      
        Çeşitli birimlerde kullanılmak üzere 10 adet motosikletin alındığı toplantıda, itfaiye müdürlüğüne 1 adet araç alınması, mezarlıklar birimine 2 adet cenaze aracı ve 1 adet yakıt ikmal aracı alınması, Zabıta Müdürlüğü’ne 2 adet minibüs alınması oy birliğiyle kabul edildi. Toplantıda ayrıca 1 adet minibüsün, belediye'ye hibe edilmesi de oy birliğiyle kabul edildi.
      Öte yandan toplantıda 1 avukatın kısmi zamanlı personel olarak istihdam edilmesi, kadro iptal ve ihdası başlıklı gündem maddeleri oybirliğiyle kabul edilirken,  BELSAN A.Ş. adına taşınmaz malın teminat gösterilmesi başlıklı gündem maddesi ise oy çokluğuyla ret edildi.
    Son olarak görüşülen ve karara bağlanan gündem maddesine göre ise “Meclise İade Edilen 1 Nolu İmar Tadilatı Kararının Yeniden Görüşülmesi” ise 8 kabul 15 ret ile oy çokluğuyla ret edildi.    

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık