Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Kari-Des Projesi Kapanış Töreni Yapıldı

Kari-Des Projesi Kapanış Töreni Yapıldı

Gençler için İş ve Kariyer Desteği (Kari-Des) Projesi AB finansmanı ile Çimento Endüstrisi İş Verenleri Sendikası ( ÇEİS ) koordinatörlüğünde yürütülmekte olan projenin kapanış töreni düzenlendi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Kari-Des Projesi Kapanış Töreni Yapıldı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Şanlıurfa Endüstri Meslek Lisesi’nin konferans salonunda düzenlenen törene Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin , LİMAK Şanlıurfa Çimento Fabrikası Genel Müdürü Yakub Kadri Yenice, İnsan Kaynakları Müdürü Ali ÖZTÜRK, KOSGEB İl Müdürü İdris ERKEKSOY, Şanlıurfa Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Sabri KÜRKÇÜOĞLU, Şanlıurfa Belediyesi Temsilcisi Mehmet Cahit KAPAKLI ile Şanlıurfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü, idarecileri öğretmenleri ve kursiyerlerin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Törende Şanlıurfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı ve Proje İl Temsilcisi  İ.Halil Erkasap kursiyerlere ve protokole Proje tanıtım sunusu yaparak gerçekleşen faliyetler hakkında bilgi verdi.

 

Törende Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin ,Limak Şanlıurfa Çimento Fabrikası Genel Müdürü Yakub Kadri Yenice ve Şanlıurfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Mehmet Demirok projeye katılan kursiyerlere sertifikalarını verdi.

 

Tören sonunda Şanlıurfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi tarafından düzenlenen ikram ile Katılımcılar uğurlandı.


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık