Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel KADINLARIN ŞNT KUYRUĞU

KADINLARIN ŞNT KUYRUĞU

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Öğrencilere Destek Amacıyla Dağıtılan Paraları Almak İçin Kadınlar Sabahın Erken Saatlerinden İtibaren PTT Şubesi Önünde Uzun Kuyruk Oluşturdu.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
KADINLARIN ŞNT KUYRUĞU
Kanal63.com

ŞANLIURFA - Şanlıurfa’ da ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin okula giden çocuklarına destek amacıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından verilen Şartlı Nakit Transferi adı altında paraların dağıtımına başlandı.
 
İlköğretime giden kız öğrencilere 25, erkek öğrencilere de 20 TL olmak üzere 3 ayda bir dağıtılan ŞNT’ nin dağıtıldığını öğrenen Şanlıurfalı kadınlar paraları almak için Sabahın erken saatlerinden itibaren  PTT Şubesi önünde uzun kuyruk oluşturdu.
 
Çocukları için dağıtılan paraları almak üzere PTT Bahçelievler şubesine bazı kadınları küçük çocuklarıyla geldiği görüldü. Çocuklarıyla birlikte paralarını almak için uzun kuyrukta saatlerce sıra bekleyen kadınlar sıranın kendilerine gelmesiyle PTT şubesinden paralarını aldı.
 
Bazı kadınlar sırada saatlerce beklerden kocaları da  eşlerinin paraları PTT şubesinden çekmesi için bekledi. Bazı kocalar PTT şubesinden çocukları için çektikleri paraları  eşlerinin elinden aldı. Saatlerce sıra bekleyen kadınlar PTT şubesinden çektikleri paraları  kocalarının almasıyla evlerine elin boş olarak döndükleri görüldü.

Kanal63.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık