Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Kadın Girişimcilerden Yeni Projeler

Kadın Girişimcilerden Yeni Projeler

Kadın Girişimciler Kurulu, 14-20 Kasım 2011 tarihleri arasında kutlanacak olan Girişimcilik Haftası’na uygun bir proje belirlemek ve geçtiğimiz hafta Kurulun girişimiyle gerçekleşen, Frankurt Scholl Of Managment’in düzenlediği, Uzman Bankacı Belgin Güzaltan’ın verdiği “Girişimci Olmak İstiyorum’’konulu semineri değerlendirmek üzere Başkan Vildan Polat Başkanlığında ŞUTSO toplantı salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Kadın Girişimcilerden Yeni Projeler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Önümüzdeki ay kutlanacak olan Girişimcilik haftası nedeniyle bir proje planlayan Kadın Girişimciler Kurulu, toplantıda, Harran Üniversitesi İktisadi ve idari Birimler öğrencilerine girişimcilikle ilgili bir eğitim verilmesini kararlaştırdı. Aralık ayında verilmesi planlanan eğitim için önümüzdeki hafta üniversite yetkilileri ile bir görüşme yapılarak projenin ilk adımları atılacak.
 Ayrıca Frankurt Scholl Of Managment’in düzenlediği, Uzman Bankacı  Belgin Güzaltan’ın verdiği “Girişimci Olmak İstiyorum’’ konulu semineri değerlendiren TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Şanlıurfa Başkanı Vildan Polat, seminerin yararlı geçtiğini vurgulayarak, gerçekleştirdiğimiz seminerle, ilimizdeki kadın girişimcilerin, girişimcilikle ilgili ciddi anlamda bilgi sahibi olmadıklarını, genel anlamda desteklenmediklerini, kendilerine ait projelerin yeterli derecede önemli görülmediğini ve prosedürleri oluştururken sıkıntılar yaşadığını tespit ettik, inşallah yeni projelerle bu olumsuzlukları bertaraf edecek çalışmalar yapacağız” dedi.
 Gerçekleşen toplantıya, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Şanlıurfa Başkanı Vildan Polat, Kurul üyeleri Nezahat Yıldırım, Essum S. Hışırlı, Derya Şen, Gül San, Gülten Uzsoy, İlknur Gök, Büşra Saatçi katıldı.
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık