Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Seminer

Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Seminer

TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat Başkanlığında şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) toplantı salonunda bir seminer gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:25
Kadın Girişimciler Kurulu'ndan Seminer
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu’nun girişimiyle Frankurt Scholl Of Managment’in düzenlediği, Uzman Bankacı  Belgin Güzaltan’ın verdiği “Girişimci Olmak İstiyorum’’konulu seminere yaklaşık 80 davetli katıldı. Özellikle girişimci olmak isteyen genç hanımların ilgi gösterdiği seminerde, girişimciliğin kişilere katkıları ve ekonomik özgürlüğü elde eden insanların toplum içersindeki konumları hakkında bilgiler de verildi.

 

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Vildan Polat “Kadın Girişimciler Kurulu olarak ilimizde bulunan kadınlarımızı girişimciliğe yönlendirmek, girişimciliğin yollarını aktarmak, üretimde bulunmasını sağlamak ve ekonomik olarak rahat hareket edebileceği durumları oluşturmak adına Frankurt Scholl Of Managment’in katkılarıyla bir seminer düzenledik. Özveriyle hayata geçirdiğimiz bu seminer umarım amacına ulaşmıştır. Kadın Girişimciler Kurulu olarak bu tür organizasyonlarımız devam edecektir. Gerçekleştireceğimiz etkinliklerle Şanlıurfalı kadınlarımızı girişimciliğe ve iş hayatına yönlendireceğiz”dedi. (UrfaHaberMerkezi.Com)


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık