Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel KAÇIRMA OLAYI

KAÇIRMA OLAYI

01.07.2009 günü saat:15.35 sıralarında İlimiz Uçaksavar kavşağında Mağdur S.B.E. nin kaçırıldığının ihbar edilmesi üzerine,

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
KAÇIRMA OLAYI
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

İl Emniyet Müdürlüğümüz görevlileri aile ile görüşülerek gerekli çalışmalara başlanmış, öncelikli olarak çocuğun ve ailesinin canına herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli hassasiyet gösterilmiştir. Çocuğun serbest bırakılması karşılığında istenen fidyenin alınması üzerine, çocuk salimen ailesine teslim edilmiştir.

Olaya karışan K. A. - K. A. - M. U. - M. Y. - Ö. F. A. - M. A. ve Y. K. olayda kullanılan araçlar, fidye amaçlı alınan 150.000 TL para, 1 adet tabanca, 9 adet mermi ile birlikte yapılan 3 ayrı operasyon neticesinde kısa bir süre içerisinde yakalanmışlardır.

Olayın siyasi ve terör amaçlı olmadığı, tamamen ekonomik sebeplere dayandığı anlaşılmıştır. Yapılan tahkikat neticesinde şahıslar 04.07.2009 günü Adli mercilere intikal ettirilmiştir.

İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri 24 saat canı pahasına vatandaşın huzuru için çalışmaktadır. Bu nedenle tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin rahat olmalarını, Emniyet Teşkilatına duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık