Metrolife Hastanesi

Ana Sayfa Siyaset İşte Şanlıurfa Kent Konseyi Genel Kurulu Delege (Tam Listesi )

İşte Şanlıurfa Kent Konseyi Genel Kurulu Delege (Tam Listesi )

26.11.2017 Tarihinde Şair Nabi Konferans Salonunda yapılacak olan Şanlıurfa Kent Konseyi Seçimli Genel Kurulunda oy kullanacak Delegelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2017 Cuma 13:11
İşte Şanlıurfa Kent Konseyi Genel Kurulu Delege (Tam Listesi )
Whatsaap İhbar Hattı

SIRA NO    KURUM ADI    ADI SOYADI
1    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI    Nihat ÇİFTÇİ
2    VALİ YARDIMCISI VEKİLİ    Ali YILMAZ
3    YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ    Yasin BÖLÜKTİMUR
4    MAHALİ İDARELER MÜDÜRÜ    H. İbrahim ASAR
5    İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ    M. Sinan ÜNAL
6    İL  SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ    Abdulkadir AYKUT
7    İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ    Aydın ASLAN
8    İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ    Şerafettin TURAN
9    İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ    Murat ÇAKMAKLI
10    İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ    İsmail IŞIKDAĞ
11    İL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ    Hakan KEŞKÜŞ
     ÜNİVERSİTELER     
12    Fen Edebiyat Fakültesi Öğ.Üyesi    Prof.Dr. Abdullah Ekinci
13    Ziraat Fakültesi Öğ. Üyesi    Doç.Dr. Ali Rıza Öztürkmen
     NOTERLER     
14    ŞANLIURFA 6. NOTERİ    Ali ACAR
15    ŞANLIURFA 7. NOTERİ     Remzi CANBEYLİ
     PARTİLER     
16    HÜR DAVA PARTİSİ    Lokman YALÇIN
17    CUMHURİYET HALK PARTİSİ    Aziz AYDINLIK
18    HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ    Ayşe SÜRÜCÜ
19    MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ    Mahmut GÜNEŞ
20    SAADET PARTİSİ    Mustafa Niyazi YANMAZ
     VAKIFLAR     
21    Anadolu Eğitim Kültür Vakfı    Suphi ÇİÇEK
22    Bediüzzaman Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı    Mehmet AKBAŞ
23    Birecikli Hayırseverler Vakfı    Muhammed DEMİR
24    BİRLİK VAKFI    Erkan SÖZEN
25    ENSAR Vakfı    Aziz BAZ
26    Haliliye Kültür ve İlim Vakfı    Mehmet Keskin
27    İHH    Behçet ATİLLA 
28    KAMER VAKFI    Gülseren KAPLAN
29    Kitap Vakfı    Seydo ANIK
30    ŞURKAV    Sabri KÜRKÇÜOĞLU
31    TİMAV    Osman KOYUNCU
32    TÜGVA     Bekir BEKİROĞLU
33    Ülkü Ocakları Eğitimve Kültür Vakfı    Can Halil ÇİZMECİOĞLU
34    TEMA Vakfı    Veysel GÜNBATTI
     SENDİKALAR     
35    BAYINDIR MEMURSEN    Şükrü ŞEYHANLIGİL
36    BELEDİYE-İŞ SENDİKASI    Adem ŞILTAK
37    BEM-BİR-SEN    Ömer YÜZGÜL
38    BİRLİK HABER-SEN    Midhat ÖZGÜLTEKİN
39    BÜRO-MEMUR-SEN    Fethi AKBULUT
40    DİYANET-SEN    Mehmet Hadi GÜNDÜZ
41    EĞiTİM BİR-SEN     Muhammet Fatih HANPOLAT
42    EĞİTİM BİR-SEN 2 NOLU ŞUBE    Abdullah TAŞTEKİN
43    EMEKLİ MEMURSEN    Mehmet İMRE
44    ENERJİ BİR-SEN    Abdullah KARABABA
45    GENÇ MEMUR-SEN    Mehmet Veysi BOZDAĞ
46    KÜLTÜR MEMUR-SEN    Aykut Hakan KUTLUHAN
47    MEMUR-SEN    İbrahim COŞKUN
48    ÖZ ORMAN-İŞ SENDİKASI    Abdulkadir TÜRKMEN
49    ÖZGÜR EĞİTİM-SEN    Vehbi UZUNDAĞ
50    SAĞLIK-SEN    Faruk GÜNAK
51    TOÇ BİR-SEN    Mehmet KILIÇ
52    TÜRK SAĞLIK-SEN    Selami BALCI
53    ULAŞTIRMA MEMUR-SEN    Tahir ÇİFTÇİ
     ODALAR    Veysel GÜNBATTI
54    Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Od.    Ömer Ay
55    Akçakale Şöförler Esnaf Od.    Halil AYHAN
56    Bakkallar Ve Bayiler Od.    Mehmet ALTUN
57    Bakırcılar ve Kalaycılar  Esnaf Od.    M. Nur DEMİRÖZÜ
58    Berberler ve Kuaförler Esnaf  ve Sanatkarları Od.    Nezif KAYALAR
59    Biracik Ağaç İşleri Sanatkarları Kereste Sat. E. Od.    Halil DÜZYOL
60    Birecik Bakkallar Esnaf Od.    Şevket DEMİR
61    Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Od.    A. İhsan HOCAOĞLU
62    Birecik Kamyoncular ve Minibüsçüler Od.    Mehmet BEĞİT
63    Birecik Şöförler Esnaf Od.    Ömer Ayalp
64    Bölgesel Turist Rehberleri Od.    Müslüm ÇOBAN 
65    Demirciler Od.    Bekir Sıtkı BUDAK
66    Diş Hekimleri od.    Ekrem KAYA
67    Eski ve Yeni Ev Eşyaları Sat. Od.    Adnan HAKTANKAÇMAZ
68    Fırıncılar Esnaf Od.    M Emin KARAATLI
69    Güneydoğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar od.    Aziz SUVERAN
70    Halfeti Esnaf ve Sanatkarlar Od.    Hayri ÖZGÜL
71    Hızarcılar ve Kavakçılar Esnaf Od.    Hüseyin AKBIYIK
72    Kahveciler ve Çaycılar Od.    Murat TOZLU
73    Kasaplar Od.    Abbas TUMBUL
74    Konfeksiyoncular Od.    Nuri KÖMÜRCÜOĞLU
75    Kunduracılar Esnaf Od.    Remzi AKGÜL
76    Kuyumcular Od.    İbrahim Halil DEMİRKOL
77    Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Od.    Mehmet Kaçak
78    Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Od.    İbrahim Halil BEYAZ
79    Oduncular ve Kömürcüler Od.    Hadi ÖGE 
80    Oto Yedek Parçacıları Esnaf ve Sanatkarlar od.    Fuat ÇAKIR
81    Oturakçılar Od.    Ramazan YILDIZ
82    Parfümeri ve Bujiterciler Od.    Hüseyin ÇADIRCI
83    Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Od.    Vahit SEVDALI
84    Siverek Keresteciler ve Marangozlar Od.    Mecit YAKAR
85    Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Snatkarlar Od.    Hacı İNAN
86    Siverek Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Od.    M. Hanifi AY
87    Suruç Bakallar Esnaf Od.    Mehmet DURMAZ
88    Suruç Esnaf Od.    Yaşar AYÇİÇEK
89    Suruç Fırıncılar Esnaf Od.    Yasin GÜZEL
90    Suruç Şöförler Esnaf Od.    Halef DURMAZ 
91    Suruç Terziler Od.    Ali ÇAĞLAYAN 
92    Şanlıurfa Barosu    Ahmet TÜYSÜZ
93    Şanlıurfa Eczacı Od.    Gürkan BİLLURCU
94    Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkar Odalar Birliği    Mehmet Şefik BAKAY
95    Şanlıurfa Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Od.    Mehmer ŞİŞ
96    Şanlıurfa Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Od.    Osman Karakeçili
97    Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Od.    Numan Tugbay
98    Şıracılar Esnaf od.    Nusret KARA
99    Şöforler Otomobilciler Od.    Osman KOŞAK
100    Ticaret ve Sanayi Od.    Fehmi HAYIRLI
101    TMMOB Elektirik Mühendisleri Od.    M. Emin GÖLLÜ
102    TMMOB İnşaat Mühendisleri Od.    Neslihan ACAR
103    TMMOB Makine Mühendisleri Od.    Mehmet KAYA
104    TMMOB Mimarlar Od.    İsmail Murat TEPE
105    TMMOB Orman Mühendisleri Od.    Necmettin BÜYÜKKILIÇ
106    TMMOB Şehir Plancıları Od.    Selim AÇAR
107    TMMOB Ziraat Mühendisleri Od.    Ahmet Cüneyt EREN 
108    Tüm Emlakçılar Esnaf Od.    Fatih TOPAL
109    Viranşehir Şöförler ve Otomobilciler Od.    M. Şah TEMEL
110    Zahireciler Od.    Ali YÜCETEPE
111    Ziraat Odası     Ahmet EYYUPOĞLU
112    Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Od.    Suphi ENGÜL
113    Züccaciyeciler Esnaf Od.    İsmail İPEKSEVER
114    Eskiciler ve Kavaflar Od.    M.Ali Karadağ
     DERNEKLER     
115    Bireysel ve Toplumsal Gelişim Der.    Tuba İnan Pişkin
116    AB Sürecinde Şanlıurfa'yı Tanıtma Der.    M. İhsan ÇERMİKLİ
117    Abdulhamit Han GSK Der.    Abdulhamit PEHLİVAN
118    AHİDER    Muhammet Murat TAPLAMACI
119    Akilgençler Der.    Reşit ÖZCAN
120    Akşemsettin Sosyal Yar. Day. Eğt. Ve Kül. Der.    Fatih CULAZ
121    Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Der.    Mehmet AKTAŞOĞLU 
122    Anadolu Gençlik Der.    Halil ATLI
123    Arabulucular Derneği    Ömer AVCI
124    Araz Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Der.    İsmail YETİM
125    ASKON     Mehmet Recep UĞUR
126    Asyanlılar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Der.    Müslüm COŞKUN
127    Bağımsız Denetçiler Derneği    Nihat TAŞ
128    Bağmancı Spor    M. Fazıl LOĞAN
129    Basınçlı Sulama Sistemleri Damla ve Bayileri Der.     Veysi KARABULUT
130    Başarı ve Kalkındırma Der.    Ayşe BİLİR
131    BAYŞAD    Salih BENCİK
132    Beden Eğitimi Öğretmenleri Der.    M.Emin ŞEKER
133    Bedensel Engelliler Der.    İbrahim Tapşık
134    Beyaz Hilal Der.    Mahmut İBRAHİMOĞLU
135    Bezikiler Sos. Yard. Ve Day. Der.    Ömer KARA
136    Birecik Kızılay Der.     Bülent Bilgin
137    Bizim Genç Eğt. Kült. Sanat ve Gençlik Kulübü Der.    Okan TÜRKMEN
138    Bozova Eğitim ve Sos. Dayanışma     Hasan AKMAN
139    CAMİİ Der    Hamza KÜÇÜKBAYRAK
140    CİHANNUMA    Hasan BALAY
141    Çalışan Bayanlar (ÇABADER)    Fehime Çoban AVCI
142    Çalışan Gazeteciler Der.    Tahir GÜLEBAK
143    Çiftçi Malları Koruma Teşkilatı    Mehmet Sıddık FELHAN
144    Çolyak Der.    Hasan DOĞAN
145    Deniz Feneri    Osman GEREM
146    Din Birliği Der.    Ali BELET
147    Dost Meclisi    İbrahim TORU
148    Edessa Bilek Güreşi Spor Klubu Der.    Sait AKDAĞ
149    Edessa Eğt.Kül. Spor Sos.Yard. Dayanışma Der.    Salih Barış KARAKEÇİLİ
150    Eğitim Kültür Eğitim ve Sosyal Yard. Der.    Mehmet BEŞLİ
151    EL Ensar Der.    Şehmus Ostan
152    Elbirliği Der.    Handan KARATAŞ
153    Elektronikçiler ve Radyocular Teknisyenler odası    A. Kenan KAYRAL
154    EYİMDER    Bekir ENGÜL
155    Fetih Camii Külliye Yaptırma Der.    Hilmi ÇAKMAK
156    Futbol Saha Komiserleri Der.    Abdullah CANBEYLİ
157    G.Doğu Tüketicileri Koruma ve Day. Der.    Benan Duygu KANLIBOYA
158    Gap Gençlik Der.    İbrahim Halil KILIÇ
159    Gap Gençlik Spor Klübü    Mehmet İPEK
160    Gazeteciler ve Yazarlar Derneği    Celal Çiftci
161    Genç Düşünce Akademisi    İbrahim Halil GÜNEŞ
162    Genç Girişimci İş Adamları Der.    Feridun BÜLBÜL
163    Genç Ufuklar Eğt. Bilim Kült. Sanat ve Gençlik Klubu    Feysal İNCİ
164    Gençlik Spor Kulübü     Murat ABAK
165    Gıda Toptancıları Der.    Mehmet Emin DEMİREL
166    Göbeklitepe Şanlıurfa Mirasını Koruma Der.    Burhan AKAR
167    Günyüzü Derneği    Veyseldin TOPRAK
168    HAKSİAD    Adil KILIÇ
169    Haleplibahçe Karşıyaka spor.    İbrahim Halil DURMAZ
170    Haliliye Mahalli Muhtarlar Sos. Yard.Dyn Der.    Mehmet DENİZ
171    Haliliye Mütahitler Der.    Berat KARACA
172    Halim DER    Murat Müjdeci
173    Harran Uluslar arası Öğrenci Der.    Mehmet Ali ATIŞ
174    Harran Üniversitesi İ.İ.B.F. Mezunları Der.    Abdullah ÇELİK
175    Hasta Hakları Koruma Der.    Mustafa AĞADAYI
176    Hayat İlim Eğitim ve Kül. Der.    Bahattin AKBAZ
177    Hayrat İnsani Yardım Der.    Abdullah TOPRAK
178    Hukukcular Derneği    Celal KARAKAŞ
179    Hukuki Araştırmalar Der.    Ahmet AKSOY
180    İlim Yayma Cemiyeti    Necmeddin SAĞLAM
181    İlk Öncüler Der.    Perihan TAYLI
182    İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yard. Der.    Mehmet GÜZEL
183    İnşaat Muteahhitleri Derneği    Mustafa ÖNAL
184    İnşaatçılar Dayanışma Der.    Ahmet SAÇAKLI
185    İnşaatçılar ve Yapıcılar Der.    Emin DEMİRKOl
186    KA-DER    Gül SAN
187    KALEMDER    Abdullah GÖÇMEZ
188    Kapaklı Pasajı Esnafları ve Dayanışma Der.    Adem ENGÜL
189    Karacadağ Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Der.    Yusuf KARAKAŞ
190    Karaköprü Alibaba Kül.ve Day. Der.    Ali TUTLUOĞLU
191    Karaköprü İzcilik Spor Klubu    Mehmet Taş
192    Karaköprü Mahalli Muhtarlar Sos. Yar. Ve Day. Der.    Mehmet ÇİFTÇİ
193    Karaköprü Muhtarlar Dernek Başk    Mehmet ÇİFTÇİ
194    Karaköprüspor Der.    Yunus Emre AKTAŞOĞLU
195    Kırsal Alanlarla Yardımlaşma Der.    Adil KILIÇ
196    MAKSAD DER    İbrahim Halil GÜVENÇ
197    Mali Müşavirler ve Bağımsız Denetçiler Der.    Bekir Murat ATAN
198    Matbaacılar Esnaf ve Sanayi Yardım. Derneği    Bakır ÖKKAŞ
199    Medya Yazarlar Der.    M. Emin KUŞ
200    Memitanlı Alaaddin Ailesi Der.    Ahmet ALTUN
201    Memleketçi Sanayici ve İşadamları Der.    Ömer AĞ
202    Meyve ve Sebze Komisyoncuları Der.    Faruk AKBAŞ
203    Milli Birlik Cemiyeti    İbrahim Halil UMUÇ
204    MİRBAD    Mehmet TUNÇAY
205    Mirdesiler Sosyal Yardımlaşma Der.    Mahmut Asker KÜÇÜKKAYA
206    Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Der.    Resul KORKMAZ
207    Mustazaflar Der.    İbrahim Halil GÖVEN
208    Mültecilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Der.    Mehmet SAMBUR
209    MÜSİAD    Metin KÜRKÇÜOĞLU
210    Nevbahar Der.    Mahmude ERĞİN
211    Okçuluk Der.     Murat Ackan
212    Organik Sürdürülebilir ve İyi Tarım Org. Der.    Sadık SALAR
213    Ortak Payda Der.    Emre AKBIYIK
214    Osmanlı Ocakları Derneği 1299     Fuat ÖZBEK
215    Oto Galericiler Der.    Mustafa DOĞANLARDAN
216    Öncel Ailesi Yardımlaşma ve dayanışma Der.    Ahmet ÖNCEL
217    Pvc Alimünyum Üreticileri Der.    M. Emin KIRIKÇI
218    Rabia Der.    M. Adil SARAÇ
219    Ruha Der.    M. Salih SAMAK
220    Ruha Kadın Dayanışma Der.    Gülcan BEBE
221    Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Der.    Salih ÇOBAN
222    Sağlık ve Medeniyet Derneği    M. Emre ERKUŞ
223    Sevgiye Muhtaç Çocukları Koruma ve Yaşatma Der.    Nihat ÇİÇEK
224    Sivil Kadınlar Der.    Safiye AĞADAYI
225    Siyer DER    Ahmet DEDECAN
226    Sosyoloji Derneği    Mahmut KAYA
227    Sultan Eğitim Girişimcilik Der.    Gülten Balcı
228    Sureti Alem Fotograf ve Sinema Sanatçıları Der.    Bünyamin ÇADIRCI
229    Suruç Belediye Spor Der.    Adnan YÜKSELİŞ
230    Süleymaniye Eğitim Kültür Dayanışma Der.    Mehmet BALIKÇI
231    Ş. Aşçılar ve Pastacılar Der.    Yılmaz EDE
232    Ş. Diş Teknisyenleri Derneği    Bedir BOZTEPE
233    Ş. Fenilketonüri Derneği    Mustafa ÇİFTÇİ
234    Ş. Gazeteciler Der.    Mehmet Kamil GÜLER
235    Ş. Gazi Mezunları Der.    İsmail PINAR
236    Ş. Gençlik ve Kültür Der.    Ahmet ENGÜL
237    Ş. Geri Dönüşümcüler Der.    Ahmet ALAGÖZ 
238    Ş. Girişimci İş Kadınları Der.    Cevahir Asuman YAZMACI
239    Ş. Güçlü Kadınlar Der.    Hülya KAYMAZ
240    Ş. İnsan Eğitim ve Yard. Der.     Mustafa KIRIKÇI
241    Ş. Kadınları Kalkındırma ve Destekleme Der.    Vildan POLAT
242    Ş.Sanayici ve İş Adamları Der.     Mehmet Salih GÖK
243    ŞANİMDER    Zeki KURT
244    Şanlıuırfa Kültürel Mirası Koruma Der.    M.Uğur Beyazgül
245    Şanlıurfa Aile Bütünlüğü Eğitim Dayanışma Der.    Cuma HÜNGÜR
246    Şanlıurfa Büyükşehir Bld. Spor Der.    M. Reşat ÖZMEN
247    Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Der.    Veysel POLAT
248    Şanlıurfa GEKYO    Nurettin MANCI
249    Şanlıurfa İnfak Yetim ve Öksüzleri Koruma Der.    Mustafa HALAT
250    Şanlıurfa İnternet Habercileri (ŞİHADER)    Ömer DODANLI
251    Şanlıurfa Kalkınma Der.    Abdülkadir YEŞİLKENDİR
252    Şanlıurfa Turizm Elçileri Der.    Mehmet ÇEÇEN
253    Şanlıurfa Turizmi Geliştirme Der.    Rahime YAŞAR
254    Şebbab Güvercin Der.    Mahmut BALCI
255    Şefkat Kahramanları Der.    Hatice Tuba ÇETİNER
256    Şehit Aileleri Yar. Der.    Mehmet YAVUZ
257    Şeyhanlı Eğt. Kültür Yard. Ve Dayanışma Der.    Mustafa ÇİÇEKLİ
258    Şuurlu Öğretmenler Derneği     Salih YALÇINKAYA
259    Taraftarlar Der.    Abdullah TUĞBAY
260    Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Der.    Sabiha KARABULUT
261    TMMOB    Necati KIRMIZITOPRAK
262    Toplumsal İnsiyatif Oluşturma Der.    Muhittin GÜRSES
263    TÜMSİAD     Mehmet Sadık SADE
264    Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Der.    Ömer Faruk ERİŞMİŞ
265    Türk Kızılayı    Mehmet Talat AKAY
266    Türkiye Beyaz Ay Der.    Sait KOYUNCU
267    Türkiye Ek Üretim Federasyonu     Salih CANPOLAT
268    Türkiye Emekli Astsubaylar Der.    Hasan TOPAL
269    Türkiye Yazarlar Birliği     Cuma AĞAÇ
270    Türkiye Yerel Gazeteciler Der.    Mehmet CANBEK

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

AK Parti Bozova İlçe Başkanını Belirliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık