×
×
Gündem
İŞKUR Ekim 2018 Memur (Daimi İşçi) ve Kamu Personeli Alımı
İŞKUR 4 farklı ilan ile Ekim 2018 tarihinde memur, daimi işçi ve kamu personeli alımı ilanları mevcuttur. Alımı yapacak üniversite, öğretmenevi ve belediyeler olarak görülmektedir.
17 Ekim 2018 Çarşamba 18:02

16 Ekim 2018 İŞKUR kamu’ya alım olarak 4 çeşit ilan yayınlamıştır. Alımı yapılacaklar daimi işçi, memur ve kamu personeli alımı olarak gerçekleşecektir. Alımlarda KPSS şartı bulunmuyor. Üniversite, öğretmenevi ve 2 farklı belediye alımları yapıyor. Tüm başvurular 25 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuru numarası ile şahsen veya iş kurumuna başvuru yaparak sonuçlandırabilirsiniz.

Mersin Silifke Öğretmenevi 1 kişi aşçı için 00004690863 ilan numarası ile alım yapacaktır. En az ilkokul en çok lise mezunu KPSS şartsız başvuru yapılabiliniyor. Başvuran adaylardan en az 2 yıllık iş deneyimi olması (çalıştığı işyerlerinden alınacak çalışma belgesi) teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır. Aşçılık Usta Öğreticilik Belgesine sahip olmak. MEB onaylı Aşçı Hijyen Belgesine sahip olmak. Aşçılık mesleğinde usta öğretici olarak görev yapmış olmak. MEB onaylı Etkili İletişim ve Halkla İlişkiler Kurs belgesine sahip olmak.

Niğde Kemerhisar Belediye Başkanlığı 1 kişi kalorifer ateşçisi için 00004689893 ilan numarası ile başvuru yapılabilir. KPSS lise düzeyinden 60 puanı bulunan adaylar başvuru yapabilir. Kamu Personeli Seçme Sınavı P94 türünden en az 60 puan almış olmak. MEB Onaylı Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Belgesine sahip olmak. MEB Onaylı İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Belgesine sahip olmak. Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi mesleğinde en az 2 (iki) yıl deneyimli olduğunu gösterir SGK dökümü ve çalışılan işyerinden alınan deneyim belgesinin ibrazı zorunludur.

Erzincan Yanlızbağ Belediyesi 9 kişi çöpçü alımı için 00004690635 iş ilan numarası ile başvuru yapılabilir. En az ilkokul mezun aday başvuruda bulunabilir. Çevre koruma (tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde her türlü çöp ve atık maddelerle ilgili işler) sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Batman Üniversitesi İdari ve Mali İşleri Daire Başkanlığı 1 kişi kalorifer ateşçisi alımı için 00004689595 iş ilan numarası olarak verilmiştir. KPSS şartı aranmayan ilana en az okur yazar en çok lise mezunları başvuru yapabiliyor. Alım noter kurası ile belirlenecektir. Kişisel durumu eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan statüsünde olanlar başvuru yapabiliyor.

Yorumlar (1)
Yorum Ekle
Sonraki Haber
Yukarı