Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel İncelemelerini Sürdüren Vali Okutan Hafta Sonu da Çalışıyor

İncelemelerini Sürdüren Vali Okutan Hafta Sonu da Çalışıyor

Kentin genel durumunu öğrenmek ve önümüzdeki süreçte yapılması gereken uygulamalarla ilgili yol haritası çizen Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan incelemelerini aralıksız sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
İncelemelerini Sürdüren Vali Okutan Hafta Sonu da Çalışıyor
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Eğitime verdiği önemden dolayı hafta sonu olmasına rağmen çalışmalarını sürdüren Vali Okutan, Milli Eğitim Müdürlüğünde bir toplantı gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nde öncelikle Şanlıurfa’da eğitimin durumu ile ilgili sunumu izleyen Vali Okutan’a daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin brifing verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin’in yanı sıra Milli Eğitim müdür yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.

Vali Okutan’a brifing sunan Şahin, okul öncesi, ilköğretim ve orta öğretim ile ilgili genel durumun yanı sıra, okuma yazma bilmeyenler ve yürütülen kampanyalarla ilgili yapılan çalışmaları anlattı.

Milli Eğitim Müdürü Şahin, Şanlıurfa’da ilköğretimde 54, orta öğretimde genel liselerde 39, mesleki ve teknik liselerde ise derslik başına 28 kişinin düştüğünü söyledi.

Vali Okutan aldığı brifingin ardından, brifingde ele alınan konuların yeniden değerlendirilip, Türkiye geneline göre hazırlanmasını ve Şanlıurfa’nın Türkiye geneline göre eğitimdeki yerinin ortaya çıkarılması istedi.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık