Ana Sayfa Genel İLESAM’DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

İLESAM’DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) tarafından Şanlıurfa’da bilgilendirme toplantısı yapılacak.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
İLESAM’DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Yapılan açıklamaya göre Adıyaman’dan başlayan toplantılar Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa’da devam edecek. İLESAM’ın Kültür Bakanlığının mali desteğiyle yürütmekte olduğu "Eser Sahibinin Hakları ve Korsanla Mücadele Bölge Seminerlerini daha önce Malatya, Edirne, Eskişehir, Çorum, Ankara, Kırıkkale, Antalya, Trabzon, Artvin, Rize, Giresun ve İstanbul’da gerçekleştirilmişti.

Şanlıurfa’daki seminer 13 Haziran 2009 Cumartesi günü saat 14:00-16:00 arasında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda verilecek. Bölge seminerlerine İLESAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Vahit Bıçak, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema ve Telif Hakları Genel Müdürü Abdurrahman Çelik, Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanı İsmail Çalışkan, Yayıncılar Meslek Birliği Başkanı Tuğrul Paşaoğlu, Yazar Ayşe Kulin ve Kahramanmaraş İİBF Dekanı Prof. Dr. Ahmet Hamdi Aydın katılım sağlayacak.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık