Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel İl Yönetimi Teşkilatlarla Buluştu

İl Yönetimi Teşkilatlarla Buluştu

Avukat Ahmet Düşünür’ün İl Başkanlığında AK Partinin Şanlıurfa İl teşkilatına gelen yeni yönetim kurulu teşkilatlarla tanışma toplantısı düzenledi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
İl Yönetimi Teşkilatlarla Buluştu
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı kongrede Avukat Ahmet Düşünür’ün İl Başkanlığında AK Partinin Şanlıurfa İl teşkilatına gelen yeni yönetim kurulu teşkilatlarla tanışma toplantısı düzenledi.

Vali Konağı Çay Bahçesinde kahvaltılı olarak düzenlenen tanışma toplantısına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Sabahattin Cevheri, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Ahmet Düşünür, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit,  Fevzi Demirkol, Ömer Ercanlar,Mehmet Büyükfırat,Halit Taşkıran,Mehmet Karadağ,Yusuf Eğilmez, Ömer Hacıkamiloğlu, Remzi Canbeyli’ nin de aralarında bulunduğu ,İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  Gençlik Kolları, Kadın Kolları, İlçe Teşkilatı Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye  ve İl Genel Meclisi üyeleri katıldı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Ahmet Düşünür, İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Kemal Saraçoğlu ile bazı yönetim kurulu üyelerinin davetlileri kapıda karşıladığı toplantıda bir konuşma yapan  AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Ahmet Düşünür Türkiye’yi Dünya’ da söz sahibi yapan Ak Partinin Şanlıurfa temsilcisi olmaktan onur ve gurur duyduğunu ifade etti. Amaçlarının hizmet etmek olduğunu anlatan İl Başkanı Ahmet Düşünür “ El ele gönül gönül’ e vererek yapacağımız hizmetlerle partimizi Şanlıurfa’da büyüteceğiz. Takım arkadaşlarımla huzurun bozulmasına izin vermeyeceğiz. Ak Parti Türkiye partisidir” şeklinde konuştu.

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Kemal Saraçoğlu ise  Şanlıurfa’ya hizmet yapmak isteyenler yönetim kurulu olarak engellemeyip sürekli destekleyeceklerini söyledi.

Yönetim kurulu ile teşkilatların birlik beraberlik içersinde olduğunu belirten Kemal Saraçoğlu “ Adalet ve Kalkınma Partisinde kesinlikle birlik ve beraberlik vardır. Partimizin tüm kademelerinde  görev alan arkadaşlarımız Urfa’ya hizmet babında görevlerini layık’ ı ile yapmaktadır.  Zaten bu gün burada görmüş olduğunuz bu birlik ve beraberlik. tablosu bunun en belirgin örneğidir.Bu toplantı bunun göstergesidir. Şanlıurfa’ya hizmet halka hizmettir. Teşkilat olarak Urfa’ya ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Valilik ve Sivil Toplum Örgütleriyle Urfa’yı bir yerlere getirmek için çalışacağız. Şanlıurfa’ya hizmet etmek isteyenleri sürekli destekleyeceğiz. Yönetim Kurulu olarak hizmetleri engelleyen değil destekleyen olacağız yeter’ ki yapılacak hizmetler  yerinde, dürüstçe, şeffaf ve kadim kentimiz olan Şanlıurfa’nın iyiliğine ve menfaatine olsun” dedi

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık