Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Sağlık Hastanedeki Temizlik Cihazlarına Haciz Konuldu

Hastanedeki Temizlik Cihazlarına Haciz Konuldu

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, temizlik hizmeti veren iki firma arasında anlaşmazlık çıktı.

Giriş Tarihi: 27 Temmuz 2017 Perşembe 15:46
Hastanedeki Temizlik Cihazlarına Haciz Konuldu
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, temizlik hizmeti veren iki firma arasında anlaşmazlık çıktı. Firmalardan biri diğerinden alacağına karşılık hastanedeki temizlik cihazlarına haciz koydurdu.

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, temizlik hizmeti veren iki firma anlaşmazlık nedeniyle davalık oldu. Firmalardan biri alacağına karşılık diğer firmanın hastanede kullandığı temizlik  cihazlarına el konulmasını istedi. Talebin kabul edilmesinin ardından haciz memurları polis eşliğinde hastaneye geldi ve sayımını yaptığı temizlik cihazlarını TIR'a yükleyerek götürdü.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Faruk Günak, haciz işleminin hastaneyle ilgisini olmadığını belirterek şöyle dedi: 

"Uzun zamandır iki firmanın kendi arasındaki alacak meselesiyle birbirlerini mahkemeye verince, mahkeme böyle bir karar veriyor. Bizim hastanenin ikinci veya üçüncü herhangi bir şahsa borcu yoktur, bize gelen herhangi bir haciz kararı da yoktur. Ortak girişim firmasının kendi arasındaki alacak verecek meselesi ile gündeme gelmesidir. Bu olup bitenlerle ilgili hizmetin aksamaması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Olayla ilgili hastanemizde herhangi bir hizmet aksaması meydana gelmeyecektir."

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Sağlık-Sen seçimlerinde kim önde?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık