Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Sağlık Hastanede Su Dolapları Çalıştırılmıyor İddiasi

Hastanede Su Dolapları Çalıştırılmıyor İddiasi

Şanlıurfa Eyyübiye Araştırma Hastanesinde hastaneye ait soğuk su dolaplarının kantinler için çalıştırılmadığı için iddia ediliyor.

Giriş Tarihi: 27 Ağustos 2017 Pazar 14:46
Hastanede Su Dolapları Çalıştırılmıyor İddiasi
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Şanlıurfa’nın 800 yataklı devlet hastanesi olan Eyyübiye Araştırma hastanesinde bazı hasta ve hasta yakınları hastane içerisinde bulunan ve hastaneye ait olduğu belirtilen soğuk su dolaplarının hastanede bulunan kantinler için çalışmıyor durumda bırakıldığı iddia ettiler. Hastane koridorlarında belli köşelere bırakılan vatandaşların bu sıcak yaz günlerinde su ihtiyaçlarını karşılamaları için konulan dolapların fişleri çekilmiş bir vaziyette yüzleri duvara döndürülmüş olup kullanıma kapatıldığı görüldü.

Hasta ve hasta yakınlarının tepkisi ile karşılanan bu durumun hastanede bulunan kantinlerin faydalarına yapıldığı gelen iddialar içerisinde. Günde ortalama yüzbinlerce hastaya hizmet veren Eyyübiye Araştırma Hastanesinde böyle görüntüler hastanenin prestijini zedelerken, genellikle Eyyübiye çevresinde oturan vatandaşların daha ağırlıklı olduğu hastane maddi anlamda zorluk yaşayan hastalar daha yoğunlukta.

Bundan dolayı kantinlerde kimi hastaların su alacak paraları olmazken üstüne su dolapların çalışmaya kapatılması vatandaşların mağdur ettiği kadar tepkileri de neden oldu.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlı Bilim Teknik Koleji
Bu habere de bakabilirsiniz

Ramazan’da dişlerinizi daha uzun süre fırçalayın

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık