Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Eğitim Harran Üniversitesinden Gazali Köyü Okuluna Destek

Harran Üniversitesinden Gazali Köyü Okuluna Destek

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesine bağlı Gazali Köyü İmam Hatip Ortaokulu ve İlkokuluna 20 adet bilgisayar hibe etti.

Giriş Tarihi: 15 Kasım 2017 Çarşamba 17:00
Harran Üniversitesinden Gazali Köyü Okuluna Destek
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Gençlerimizin teknolojiyi öğrenmesi amacıyla üniversite olarak bilgisayar desteği sağladıklarını belirten Harran Üniversitesi Genel Sekreter yardımcısı Ş.Müslüm Açıker; “Artık bilgisayar çağındayız. Buradaki öğrencilerimiz de teknolojinin nimetlerinden faydalanmış olacak. Güçlü bir Türkiye’nin yolu eğitimden geçmektedir, yeni yetişen neslimizi ne kadar eğitimli yetiştirirsek, hem onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmuş olur, hem de geleceğimizi teminat altına almış oluruz. Harran Üniversitesi olarak sosyal sorumluluk anlamında böyle faaliyetlere devam edeceğiz” dedi.

Bilgisayar desteğinden dolayı teşekkür eden Gazali İmam Hatip Ortaokulu müdürü Hüseyin Gerçek; “Rektörümüz Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, okulumuzdaki öğrenciler için oluşturacağımız bilgisayar laboratuarı için bilgisayar hibe ettiler. Bu destek sayesinde artık çocuklarımız bilgisayarlarla daha verimli bir eğitim hayatına sahip olabilecekler. Harran Üniversitesi’ne bizlere verdiği destek için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Harran Üniversitesinden giden heyet futbol, voleybol ve basketbol topu da hediye etti. Hediyelere sevinen çocuklar, üniversite yönetimine teşekkür etti.

 

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran nostaljik film festivali başladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık