Reklam Alanı
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Harran Üniversitesinde 10 Kasım

Harran Üniversitesinde 10 Kasım

Ölümünün 73. yıldönümünde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Harran Üniversitesinde gerçekleştirilen programla anıldı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Harran Üniversitesinde 10 Kasım
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Anma programı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Yılmaz’ın Osmanbey Yerleşkesi’nde Atatürk anıtına çelenk bırakmaları, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Buradaki programa, rektör yardımcılarının yanı sıra öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

10 Kasım Atatürk’ü anma programı, Fen-Edebiyat Fakültesi Büyük Anfi’de gerçekleştirilen bir dizi etkinlikle devam etti.

Fen-Edebiyat Fakültesindeki programa, Rektör Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, rektör yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Yılmaz, Prof. Dr. A. Ziya Karakılçık, Prof. Dr. Ercan Yeni, fakülte dekanları, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Anma programı, Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Selman Yaşar tarafından gerçekleştirilen “Atatürk ve Gençlik” konulu sunumunun ardından Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencilerinden Esra Gerginci ile Arif Demir tarafından Atatürk konulu şiirlerin okunmasıyla devam etti.

Program, Şef Atik Sahil yönetiminde Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği Anabilim Dalı öğrencilerinin sunduğu “Atatürk’ün Sevdiği Rumeli Türküleri” isimli konserle sona erdi.


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık