Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Güvenç'ten Bayram Mesajı

Güvenç'ten Bayram Mesajı

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’in Kurban Bayramı mesajı

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Güvenç'ten Bayram Mesajı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
“Milletimizin ve toplumsal hayatımızın en güzel ve anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Sevgi, saygı, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının en üst noktalara ulaştığı; birlik ve beraberliğimize önemli katkılar sunan bir kurban bayramına daha gelmiş bulunuyoruz.

Bin yıllık inancımızın temelini teşkil eden ve bizleri birlik, bütünlük içinde bugünlere ve yarınlara taşıyacak olan güzel günlerimizin biri de hiç şüphe yok ki Kurban Bayramıdır.

İnançlarımızın ve geleneklerimizin bütün güzellikleriyle sergilendiği Kurban Bayramı; yoksulların, kimsesizlerin hatırlandığı, eş, dost ve yakınların bir araya geldiği, başta sevgi olmak üzere, yüce milletimizin derinliklerinde var olan bütün ahlaki meziyetlerin de paylaşıldığı kutsal günlerdir.

Bu duyguların en fazla yaşandığı Peygamberler Şehrinde, Hz. İbrahim’in doğduğu şehirde, Şanlıurfa’da Kurban Bayramını idrak edecek olmak bizleri ayrıca onurlandırmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün Şanlıurfalı hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.”


Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık