Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Siyaset Faruk Akbaş:Tefecilerle Uğraşmak Kolay Değil Ki

Faruk Akbaş:Tefecilerle Uğraşmak Kolay Değil Ki

Şanlıurfa'daki tefecileri gündeminden düşürmeyen ŞESEMKOM Başkanı Faruk Akbaş, dostlarının kendisine tavsiyelerini olduğunu hatırlatarak bir dostuna " Tefecilerle uğraşmak kolay değil ki hocam..Rabbim düşmanıma göstermesin." ifadelerini kullandı.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2017 Salı 12:08
Faruk Akbaş:Tefecilerle Uğraşmak Kolay Değil Ki
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

MEHMET SARMIŞ NASİHAT ETTİ "HAKLISIN HOCAM" DEDİ AMA...

Şanlıurfa Sivil Toplum örgütleri İzleme Platformu başkanlığı da yapan Faruk Akbaş, Şanlıurfa'nın İl Milli Eğitim eski Şube Müdürü Mehmet Sarmış'ın kendisinde tavsiye de bulunduğunu "Dün Mehmet sarmış hocam, evi ihmal etmeyin. Onların da sizde hakkı var dedi. Haklısın hocam dedim ama sabah 04.00 da çıktığım evime 23.00 da döndüm.Yine ihmal ettiğimi,aileme haksızlık yaptığımı biliyorum.Ama emin olun ki hocam yerime siz olsanız aynısını belki fazlasını yaparsınız.Hep dertli,hep sorunlu ,hep derdine derman arayan insanlarımız.Yok deme,bana ne deme şansımız yok." şeklinde anlattı.

GECE YARISINA KADAR TEFECİLERLE YAPTIĞIMIZ UĞREŞI NETİCE VERMEDİ

Tefecilerle uğraşmanın kolay olmadığını altını çizen Faruk Akbaş, "Rabbim düşmanıma göstermesin..Dün gece yarsına kadar yaptığımız uğraşı netice vermedi. Sabahın bu saatinde tarafların zor kullanabileceği,haberleri geliyor. Ve biz Halen Sulh için uğraşmaya devam ediyoruz. İnşallah, Allah bizi affeder, ailemiz hakkını helal eder..Siz dostlarda bize dua edersiniz." dedi.

 

 

urfadasin

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'ya Kimler Atandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık