Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel FAKIBABA TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE BULUŞTU

FAKIBABA TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE BULUŞTU

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Haleplibahçe'de Koruma Amaçlı İmar Birimine ait hizmet binası bahçesinde bir grup temizlik işçisiyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
FAKIBABA TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE BULUŞTU
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Hizmet alımı yoluyla temizlik işlerinde görevlendirilen bir grup temizlik işçisiyle bir araya gelen Başkan Fakıbaba, kent merkezinde yürütülen temizlik hizmetlerinin daha titiz bir şekilde yürütülmesini istedi. Şanlıurfa'nın önemli bir turizm merkezi olduğuna dikkat çeken Başkan Fakıbaba, başta Tarihi Hanlar Bölgesi olmak üzere tüm kent merkezinde yürütülen temizlik hizmetlerini daha titiz bir şekilde yürütülmesi için ellerinden gelen gayreti sarf ettiklerini söyledi.

Özellikle "Eski Urfa" diye adlandırılan mahallelerde görevli temizlik işçilerinin katıldığı toplantıda, işçilere bir konuşma yapan Başkan Fakıbaba, "Sorumlu olduğunuz cadde ve sokakların daima temiz olmasına dikkat edin. Şanlıurfa'yı temizlik konusunda Türkiye'ye örnek bir kent konumuna getirmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Birinci dönem bu konuda başarılı olduğumuza inanıyorum. Ancak gayretimiz ikinci dönemde devam etmelidir. Bu yüzden tüm temizlik personeli sorumlu olduğu bölgede çalışmalarını daha titiz bir şekilde yürütmelidir" dedi.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık