Ana Sayfa Sağlık Eyyübiye'deki hastanede idarecilerin yeri değişti!

Eyyübiye'deki hastanede idarecilerin yeri değişti!

Eyyübiye'deki Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli bazı müdürler, sendika seçimleri sonuçlanıncaya kadar İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı farklı birimlerde ve hastanelerde görevlendirildi.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2018 Pazartesi 18:41
Eyyübiye'deki hastanede idarecilerin yeri değişti!

Kentte geçtiğimiz hafta Eyyübiye'deki Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşanan başhekim krizinin ardından, olaylar farklı boyuta taşınmış ve yapılması planlanan sendika seçimleri de ertelenmişti.

Bu gelişmelerin ışığında Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin de yaptığı açıklamada kentteki tüm kurumlarda görev yapan idarecileri uyarmıştı. Yaşananların ardından bugün Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan İdari Mali Hizmetler Müdürü ve iki yardımcısı ile Sağlık Hizmetleri Müdürü ve dört yardımcısı, idarecilikten alınıp farklı hastanelerde ve İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı başka birimlerinde görevlendirildi.

Görevlerinden alınan müdür ve yardımcılarının sendikadaki delege seçimleri bitene kadar geçici olarak hastanedeki görevlerinden alındığı ifade edildi. Bu hastanedeki seçimlerin ne zaman yapılacağı ise henüz belli değil.

 

AJANS URFA

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

BU HASTALIKLAR KEMİK SAĞLIĞINI TEHDİT EDİYOR!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık