Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE EYYÜBİYE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA MÜJDE ATANDI.

EYYÜBİYE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA MÜJDE ATANDI.

Ak Parti Genel Merkezi tarafından yaklaşık bir aydır yürütülen çalışmalar sonrası, Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Halil Müjde atandı.

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2018 Perşembe 12:22
EYYÜBİYE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA MÜJDE ATANDI.
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Ak Parti Şanlıurfa İlçe Gençlik Kolları Başkanları, Ak Parti Genel Merkezi tarafından belirlendi. Genel Merkez’de Gençlik Kolları Genel Başkanlığı tarafından yapılan mülakatlar sonrası Ak Parti Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Halil Müjde atandı.

Genç yaşına rağmen parti içindeki başarılı çalışmalarıyla sivrilen ve genel merkezin dikkatini çekmeyi başaran Müjde’nin Gençlik Kolları Başkanlığına atanması teşkilatta da sevinçle karşılandı. 1990 doğumlu olan Müjde ilk, orta ve lise eğitimini Şanlıurfa’daki çeşitli okullarda tamamladıktan sonra 2014 yılında da Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden mezun oldu.

Halen Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Müjde, 2015 yılında da Eyyübiye Gençlik Kolları Yönetimiyle de siyasetle tanıştı.

Partide Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı ve Sosyal Politikalar Birim Başkanlığını da icra eden Müjde, ayrıca Milli Türk Talebi Birliği Eğitim ve Kültür Komisyon Başkanlığını da yürütmekte. Genç yaşına rağmen parti içi çalışmalarıyla göz dolduran Halil Müjde, kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür etti.

Müjde,” Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere gösterdiği misyon ve vizyon doğrultusunda, geleceğin Türkiye’sinin inşa edildiği bir süreçte biz gençler üstümüze düşen görevi yapmaya hazır olduğumuzu her platformda dile getirdik. Partimiz Genel Merkezi tarafından yapılan mülakatlar sonrası bizler de Ak Parti Eyyübiye İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanmış olduk. Bu süreçte bizlere destek veren herkese teşekkür ederken, bizi bu göreve kayık gören büyüklerimizi de mahcup etmemek için gece gündüz çalışacağımızı belirtmek isterim. “dedi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

EYYÜBİYE BELEDİYESİ, İLÇEYE DEVASA PARKLAR KAZANDIRIYOR

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık