Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE Eyyübiye Belediyesi'den Gençlere Seminer

Eyyübiye Belediyesi'den Gençlere Seminer

Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen ‘Sosyal Medyayı Etkili ve Bilinçli Kullanma Semineri’ gençler tarafından yoğun ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 15 Ekim 2017 Pazar 16:58
Eyyübiye Belediyesi'den Gençlere Seminer
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

Eyyübiye Belediyesi, Şanlıurfa’da bir ilk olan ‘Sosyal Medyayı Etkili ve Bilinçli Kullanma Semineri’ düzenledi. Yerli ve Milli Sosyal Medya Fenomenleri söylemiyle, Sosyal Medya Uzmanlarını gençlerle buluşturan Eyyübiye Belediyesi, yine bir ilke imza attı. Vali Kemalettin Gazezoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen seminere gençler yoğun ilgi gösterdi. Seminere Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Sağlam, Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Selim Polatkan, Belediye Bürüm Müdürleri ile Eyyübiyeli gençler katıldı. Gazeteci-Yazar, Milat Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Serdar Arseven’in moderatörlüğünde gerçekleşen seminerde, İletişimci-Sosyal Medya Uzmanı Melih Esat Açıl, Sosyal Medya Fenomenleri; Sinan Gürbüz, Nadir Beyazyol, Burhan Atak, Muharrem Altıntaş, Hasan Bülbül, Hakan Ersoy, Üzeyfe Erdinç ve Ahmet Eskin gençlerle bir araya geldi. Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri ve önemi ile sosyal medyayı etkili ve bilinçli kullanma yöntemlerinin aktarıldığı seminerde gençler katılımcıları soru yağmuruna tuttu.

Gazeteci-Yazar, Milat Gazetesi Genel Yayın Koordinatör Serdar Arseven, düzenlenen etkinlikten dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti. Gençlerin sosyal medyaya mahkum olmamalarını ama sosyal medyadan da uzak durmamaları gerektiğini belirten Arseven,” Sakın sosyal medya sizi kitap okumaktan alıkoymasın. Sanal hiçbir zaman gerçeğin yerini tutmaz. Ama sosyal medya gerçeğini ve sosyal medya üzerinden yapılan algı operasyonlarını da atlamamak gerekir. Bu etkinlikten dolayı Eyyübiye Belediyesine çok teşekkür ediyoruz. Sosyal Medya Fenomeni arkadaşlarımızı burada ağırlıyorlar. Biz de onlara refakat ediyoruz. “ dedi.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Başkan Ekinci'den 'Urfa'ya yakışmayan görüntüler' için açıklama

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık