Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE EYYÜBİYE BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN SAHUR VAKTİ DENETİM

EYYÜBİYE BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN SAHUR VAKTİ DENETİM

Eyyübiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayında vatandaşların daha huzurlu ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla denetimlerini sahur vaktinde de sıklaştırdı.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2017 Cuma 10:43
EYYÜBİYE BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN SAHUR VAKTİ DENETİM
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Eyyübiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri eşliğinde, tatlı, şekerleme imalathaneler, ekmek fırınlarını denetimden geçiyor. Denetim sırasında kurallara uymayan iş yeri sahibine önce uyarı cezası, hata yeniden tekrarlanmışsa cezai işlem uygulanıyor.

Eyyübiye Belediyesi Zabıta ekipleri, denetimlerinde ağırlıklı olarak, hijyen koşulları, ruhsat, vergi levhası, çalışanların temizliği, gramaj, kılık kıyafet temizliği konusunda incelemeler yapıyor. Gıda üretim yasasına uygun hareket etmeyen işyerleri ve imalathanelerde uyarılarda bulundu.

Yapılan denetimlerin hem insan sağlığı hem de vatandaşların maddi açıdan haksızlığa uğramaması için titizlikle sürdürüldüğünü belirten Eyyübiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapmasını amaçladıklarını belirtti.

Zabıta ekipleri “Ramazanın vazgeçilmezlerinden Ramazan pidesi ve ekmeğin gramaj tespiti, çalışanların kılık kıyafeti ve mekânın temizliği gibi konularda titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Denetimler sırasında esnafımızı eksiklikleri ve hataları konusunda uyarıyoruz. Yaptığımız kontrollerde uyarılan konularda hata tekrarlanıyorsa cezai işlem uyguluyoruz. Dedi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

EYYÜBİYE BELEDİYESİ MİLLET KIRAATHANESİ KİTAP OTAĞINI HİZMETE AÇTI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık