Ana Sayfa EYYÜBİYE Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağı Hizmete Açılıyor

Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağı Hizmete Açılıyor

Eyyübiye Belediyesi'nin yapmış olduğu ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğü, Kitap Otağı Hizmete Açılıyor.

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2018 Pazartesi 13:35
Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağı Hizmete Açılıyor

Bir kültür ve tarih kenti olan Şanlıurfa’da Eyyübiye Belediyesi tarafından Piazza Alışveriş Merkezi yanında Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağı hizmete giriyor. Kitap Otağı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Kitap Otağı adeta bir kütüphane, içerisinde binlerce kitap bulunmakta. Üzerinde kafe tarzı meydanı izleyen ve orada okuma imkânı olan çevresinde dinlenme bahçesi şeklinde bir bölümden oluşmakta.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Kitap otağında incelemelerde bulunarak, Kitap Otağının vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılanırken, Başkan Ekinci, Şanlıurfa halkına ve Eyyübiye İlçe halkına hayırlı olmasını diledi.

Seçildiği günden bu yana Gençlere önem veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci bir yeniliğe daha imza attı.

Gençlike yatırım yapan Ekinci Ak Evler projesi ile Türkiye'de bir ilke imza atarken aynı anda 10000 gencin eğitim gördüğü Ak Evler çok amaçlı spor salonlarında geleceği kurtaracak olan gençler yetişmesi için mücadele verirken son yaptığı yenilik göz kamaştırdı.

Şanlıurfa'da okumaya teşvik etmek amaçlı açmış olduğu Kitap Otağı göz kamaştırdı. Şanlıurfa'da bir ilk olan Kitap otağı hiç bir Belediye'de görülmedi. Piazza AVM'nin yanında açmış olduğu devasa Kitap Otağı görenleri büyüledi.

Kitap Otağının amacı gençlerin ders çalışabilecekleri ve aynı zamanda kitap okuyabilecekleri bir alan oluşturmak imkanı el vermeyen gençlerin çalışabilecekleri bir alan olan Kitap otağına ilgi yoğun oldu. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'nin her seferinde bir ilklere imza atması takdire şayan olarak gözüktü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz

Sobaya dökülen tinerden yangın çıktı: Yaralılar var

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık