Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa EYYÜBİYE EYYÜBİYE BELEDİYESİ, GENÇLERE KUCAK AÇMAYI SÜRDÜRÜYOR

EYYÜBİYE BELEDİYESİ, GENÇLERE KUCAK AÇMAYI SÜRDÜRÜYOR

Eyyübiye Belediyesi 15 Temmuz Gençlik Merkezinde düzenlenen kurslara gençler ve bayanlar yoğun ilgi gösteriyor. Gençlik Merkezlerinde gençlere, kültürel ve sportif faaliyetlerin yanı sıra milli ve manevi değerler de aşılanıyor.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2017 Çarşamba 10:55
EYYÜBİYE BELEDİYESİ, GENÇLERE KUCAK AÇMAYI SÜRDÜRÜYOR
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi

Eyyübiye Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından gençlere ve bayanlara yönelik düzenlenen kurslar yoğun ilgi görüyor.  Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla gençlere kucak açmayı sürdüren Eyyübiye Belediyesi, organize ettiği kurslarla gençleri kültürel ve sportif faaliyetlere yönlendiriyor. 15 Temmuz Gençlik Merkezi başta olmak üzere, Vali İzzetin Küçük Gençlik Merkezi ve Şehit Polis Abdulkadir Oğuz Gençlik Merkezinde verilen kurslarda eğitim gören kursiyerler Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler. Geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan ve bölgenin önemli gençlik merkezlerinden biri olan 15 Temmuz Gençlik Merkezinde resim, bilgisayar, judo, dikiş nakış ve fitnees kurslarına gençler ve bayanlar yoğun ilgi gösteriyor. Judo’da 80,dikiş nakış kursunda 30, resim kursunda 50 ve bilgisayar kursunda 45 kursiyerin eğitim gördüğü Gençlik Merkezi, Eyyübiye’li gençlere kapılarını açmış durumda. Gençlik merkezinde kurs gören kursiyerler, kendilerine sunulan bu imkândan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Boş vakit geçirmek yerine Eyyübiye Belediyesi tarafından düzenlenen bu kurslara geldiklerini belirten vatandaşlar, “Öncelik ile bu güzel faaliyetleri bize sunan Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. 15 Temmuz Gençlik Merkezinde el sanatları kursundayız. Şuan el oymacılığını öğreniyoruz. Zaten okullarda yeni tatil oldu evde boş vakit geçireceğimize buraya gelip dolu dolu geçiriyoruz. Çok güzel sosyal aktivitelere katılıyoruz. fitness olsun, el sanatları olsun ve öncelik ile hocamıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. 15 Temmuz Gençlik Merkezi ile ilgili hocamıza ve Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci'ye çok teşekkür ederim. Okullar kapandı boş zamanlarımızda burada vakit geçiriyoruz çok teşekkür ederim. Boş zamanlarımızda Bilgisayar kursuna geliyoruz. Hocalarımızdan Allah razı olsun ayrıca Eyyübiye Belediye başkanımız Mehmet Ekinci'ye bize bu imkanları sağladığı için teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

 

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağı Hizmete Açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık