Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel ERTEKİN; Saldırıları Yapanları Lanetliyoruz

ERTEKİN; Saldırıları Yapanları Lanetliyoruz

Bitlis ve Hakkâri’deki terör saldırısı tüm yurtta büyük üzüntüye yol açtı. Saldırıya, tepki, lanet ve nefret yağıyor. Tepkiler çığ gibi büyürken bir tepki de Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Başkanı E.Sabri Ertekin’den geldi.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:25
ERTEKİN; Saldırıları Yapanları Lanetliyoruz
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin mesajında, “Bitlis'in Güroymak İlçesi’nde 5 polis ile Hakkâri’nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerinde 26 Askerin şehit edildiği 22 Askerin de yaralandığı terör saldırısını şiddetle kınayarak " Bu menfur saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyor, yaptıranları da lanetliyoruz. Herkesin iyi niyetle çözüme yoğunlaştığı bir dönemde karşılaşılan bu terör olayları, milletimizin birlik ve bütünlüğüne vurulmak istenen bir darbedir, ancak devletimiz ve milletimiz bu belanın da hakkından gelecektir”.

“Ayrıca; şehitlerimiz en yüce makama ulaşmışlardır. Ailelerine, çalışma arkadaşlarına ve milletimize cenabı Allah’tan sabırlar diliyoruz. Bunlar büyük Türkiye’nin önünü kesme girişimleridir. Hislerimize kapılmadan akıl ve mantıkla yaşanan bu süreci yönetmeliyiz. Milletimiz bundan daha da büyük belaların üstesinden gelmiştir. Gereken tedbirlerin alınacağına ve ısrarlı bir şekilde sürdürüleceğine inancımız tamdır”.

“Herkesin ev sahibi olduğu bir anayasa yapma girişiminin başlatıldığı bu dönemde gelecekten umutluyuz. Silah gücü olarak çok üstün olan güvenlik güçlerimiz geçmişteki hatalardan da ders alarak emniyeti sağlayabilecek durumdadır. Bu belki bir günde olamayacak, ancak inşallah en kısa sürede olacaktır. Siyasi ve ekonomik girişimlerle de bu problem inşallah tamamen çözülecektir” dedi.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık