Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel DR.Siyami Ersek'de '' İhmalmi'' Var ? 

DR.Siyami Ersek'de '' İhmalmi'' Var ? 

Bir süre önce DR. Siyami Ersek Gögüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Tedavi gören ancak, Kalp kapakçığı kalınlaşmış diye teşhis konulan iki hasta, 2 ay arayla vefat etti.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
DR.Siyami Ersek'de '' İhmalmi'' Var ? 
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
Yaklaşık 2 ay önce, Dr.Siyami Ersek Göğüs,Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne  tedavi için gelen iki hasta, 15 günlük tedaviden sonra taburcu edildi.

Taburcu edildikten kısa bir süre sonra Emniyette Görevli Bekçi Hikmet Dilsiz ’in vefat ettiği, ancak 2 ay aradan sonra, Şanlıurfa’dan Gelen diğer hasta Orhan Yetim’in de vefat ettiği bildirildi. Bu hastaların kısa zamanda vefat etmesiyle bilinmeyen bir hastalık mı olduğu, yoksa Hastanede bulunan görevli Doktorların mı ihmali, merak ediliyor. Hastalar neden bir biri ardına vefat etti. Şimdi hasta yakınları ve kamuoyu bunun cevabını arıyor.

Emniyette Bekçilik yapan Hikmet Dilsiz ile aynı kaderi paylaşan Şanlıurfalı Orhan Yetim'e neden müdahale edilemedi, Bir süre önce ziyaret ettiğimiz ancak hallerinden pek de şikâyetçi oldukları görülmeyen sapasağlam bu iki hastanın tek şikâyeti ise ayaklarının su toplaması olduğu belirtildi.  “hastalığımızın bile adını koyamadılar” diyen Orhan Yetim, doktorlardan doğru dürüst yanıt almadıklarını söylediler. Tek bildikleri kalp kapakçığı kalınlaşmış.

İki ay önce röportaj yaptığımız bu hastalar şimdi hayatta değil. Kamuoyu bu ilgisizliğin ve hastalığın sebeplerini araştırıyor. Öldürücü bu hastalığın kesin kanıtı neden konulmadı? Neden aileye sağlıklı bilgiler verilmedi?

Dr.Siyame Ersek Göğüs Kalp ve Damar cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşanan bu iki vakanın halen sebepleri bilinmiyor.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Urfa haber Merkezi whatsaap ihbar hattı
Bu habere de bakabilirsiniz

Trump'tan Gülen'in iadesiyle ilgili talimat!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık