Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel Dört İlçe Başkan Adayı Açıklandı

Dört İlçe Başkan Adayı Açıklandı

AK Parti Şanlıurfa Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca ile İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Akçakale, Suruç, Bozova ve Halfeti İlçe başkan adaylarını açıkladılar.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:26
Dört İlçe Başkan Adayı Açıklandı
Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
AK Parti Şanlıurfa Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca, bu akşam AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında, Akçakale, Suruç, Bozova ve Halfeti ilçe başkan aday adaylarıyla bir toplantı düzenledi.

Toplantıda AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Başkan yardımcıları, Siyasi ve Hukuki işler Başkanı Erkan Sözen, Teşkilat Başkanı İsa Kızıldemir, Yerel Yönetimler Başkanı M. Uryan Arusoğlu, Dış ilişkiler Başkanı Mehmet Büyükfırat, İl Genel Sekreteri Fatih Yıldız ve aday adaylar hazır bulundu.

Koordinatör Karaca, Toplantıda Suruç İlçe Başkan adaylığına Bekir Demirbilek, Bozova ilçe Başkan adaylığına Mustafa Yaşar, Akçakale İlçe Başkan adaylığına Hikmet Başak ve Halfeti İlçe Başkan adaylığına Muzaffer Kurt’u Genel Merkez adayı olarak belirlediklerini açıkladı.  

Kişilerin geçici olduğunu ama tüzel olarak Partinin kalıcı olduğunu belirten İl Koordinatörü Harun Karaca; “AK Parti teşkilatına hayırlı olsun. Güçlenerek çalışmalara devam ediyoruz. Değişen başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni başkanlarımıza da hayırlı olsun” dedi.

 Açıklanan ilçe başkanları ile adaylar ellerini kenetleyerek birlikte çalışma mesajı verdiler.

Whatsaap İhbar Hattı Urfahabermerkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık