Metrolife Hastanesi
ACET HAC MALZEMELERİ

Ana Sayfa Genel DOKTOR DARP EDİLDİ

DOKTOR DARP EDİLDİ

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde 1 Nolu Sağlık Ocağında Görevli Doktora İlaç Yazdırmak İstemesi ve Çıkan Tartışma Yüzünden Doktoru Darp İddiasıyla Gözaltına Alınan Şahıs,

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2014 Perşembe 19:21
DOKTOR DARP EDİLDİ
whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi

 

URFAHABERMERKEZİ - "Doktora, Yatalak Babama İlaç Yazmadığı İçin Vurdum" Dedi.

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde 1 Nolu Sağlık Ocağında görevli doktora ilaç yazdırmak istemesi ve çıkan tartışma yüzünden doktoru darp iddiasıyla gözaltına alınan şahıs, "Doktora, yatalak babama ilaç yazmadığı için vurdum" dedi.

Alınan bilgiye göre, Ceylanpınar ilçesinde Osman A. isimli kişi iddiaya göre yatalak babasının biten ilaçlarını sağlık karnesine yazdırmak için görevli Dr. Ömer Arı'dan rica etti. Görevli doktorun "Hastayı görmeden ilaç yazmam" demesi üzerine ikili arasında çıkan tartışmada Osman A., Dr. Ömer Arı'yı darp ederek yaralanmasına sebep oldu. Kavganın ardından hasta yakını gözaltına alınırken, görevli doktor ise Ceylanpınar Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Hasta yakını Osman A. yaşananlardan dolayı üzüntü duyduğunu ifade ederek, "Böyle olmasını istemezdim. Ama serumla beslenen yatalak babamın düzenli yazdırılan ilaçları bitince tekrar yazdırmaya gittim. Doktor bey şu ilaçları yazar mısınız ? dedim. Doktor ben hastayı görmeden ilaç yazmam deyince, babamın yatalak hasta olduğunu ve durumunu anlattım. Serumla beslendiğini yazılmasını istediğim ilaçların düzenli bir şekilde karnede mevcut olduğunu ve babamın rahatsızlığından dolayı buraya getiremeyeceğimi anlatmaya çalıştım. Doktor Bey yazmam diye diretince, sinirlendim elinden Çekerek bu ilaçları yazacaksın dedim. Sonrasını hatırlamıyorum belki de sinirden dolayı bu davranışı sergilemiş olabilirim." dedi.

whatsaap İhbar Hattı Urfa Haber Merkezi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık